Skocz do zawartości

Który alarm z podanych do E34??


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

zaraz oszaleje, przeszukalem forum, troche elektrode.pl i nic juz nie wiem - ile ludzi tyle opini :)

 

wybralem sobie juz warsztat, gdzie zaloze alarm, dali mi cennik:

stern as-1bc - 400zl

stern as-1e - 470zl

tytan max - 390zl

legendford g - 380zl

centurion - 550zl

mat 1800 - 490zl

exus v10 - 430zl

silicon ultim - 430zl

seo conterto - 460zl

seo delphin - 490zl

 

wszystkie maja podobne opcje: ja chce zeby mial wstrzasowke i ultradzwieki.

chcialem Exusa ale koels mi powiedzail, ze chyba z nich zrezygnuja bo cos sie wala, powiedzaial ze do mojego "starego bmw" (jak mogl tak powiedziec wogole :evil: ) starczy legendford g. wiem, ze alarm to w sumie nie wiele da, ale lepiej jak jest niz jak go nie ma :)

wiec co z podanej listy bedzie najlepsze??

czy tylko zrobic jakis ukryty wylacznik kasujacy za 190zl i nie brac alarmu?? blokady bear-lock odpadaja bo mam automata.

 

pzdr

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
witam te ceny które podałeś są juz z montarzem czy to koszt samego alarmu, ja w swojej mam ukryty przycisk który powoduje tak jak by odciecie proądu poprostu po przekreceniu stacyjki jest 0 reakcji, i tez chce zamontować alarm, taki z czujnikami ruchu, mysłałem też o czujniki lewarkowania bo posiadam aluski, i o tym czujniku który zaczyna pikac jak ktoś sie zbliża do samochodu, chociaż z tym sie zastanowie bo u mnie pod blokiem parking jest tak zrobiony ze samochody stoja mordkami do ulicy osiedlowej i co bedzie tak pikał za każdym razem jak coś przejedzie?? powiedzcie mi ten alarm exus v10 on ma w zestawie te 2 czujniki które montuje sie w kabinie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam te ceny które podałeś są juz z montarzem czy to koszt samego alarmu, ja w swojej mam ukryty przycisk który powoduje tak jak by odciecie proądu poprostu po przekreceniu stacyjki jest 0 reakcji, i tez chce zamontować alarm, taki z czujnikami ruchu, mysłałem też o czujniki lewarkowania( czy tez wstrzącu) bo posiadam aluski, i o tym czujniku który zaczyna pikac jak ktoś sie zbliża do samochodu, chociaż z tym sie zastanowie bo u mnie pod blokiem parking jest tak zrobiony ze samochody stoja mordkami do ulicy osiedlowej i co bedzie tak pikał za każdym razem jak coś przejedzie?? powiedzcie mi ten alarm exus v10 on ma w zestawie te 2 czujniki które montuje sie w kabinie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardzie zaden alarm nie ma czujnikow ultradzwiekowych... takie czujniki exusa kosztuja okolo 30 - 35 pln... sa jeszcze czujniki mikrofalowe takie ktore wyczowaja ruch poza autem i np moga wzbudzic pre alarm a takie cos kosztuje tez kolo 30-35 pln :)

 

a v10 to jesli cos to ta cena troche wysoka ktora kolega podal mi sie wydaje... ja kojarze cos okolo 180-200 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.