Skocz do zawartości

Konurs na interii


pawelkrak

Rekomendowane odpowiedzi

http://biznes.interia.pl/art_spons?id=11102006

 

ktos kto akurat ma karte w Citybank ma szanse ....

 

powodzenia.. :lol:

 

znalezione - zadna promocja z mojej strony :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna szansa na pokrycie sie tych 6 liczb... :duh: Wątpie też że ktoś wygra tą 1-dynkę.

 

P.S. Znacie kogoś kto kiedyś wygrał samochód ??

tak... w konkursie cpnu na nową nazwę i logo, czy tylko nazwę. Od niego z tego co wiem jest właśnie nazwa Orlen :mrgreen:

Dobrzy znajomi z mojej wsi :norty: ps. ale samchód to im jakiś badziewiasty dali jak za taki pomysł - opędzili ich chyba jakąś renią. Jak na taką firmę to mogli choć jakie e39 dać... no albo choćby Mondeusza czy coś w tym stylu

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marna szansa na pokrycie sie tych 6 liczb... :duh: Wątpie też że ktoś wygra tą 1-dynkę.

 

P.S. Znacie kogoś kto kiedyś wygrał samochód ??

tak... w konkursie cpnu na nową nazwę i logo, czy tylko nazwę. Od niego z tego co wiem jest właśnie nazwa Orlen :mrgreen:

identyfikacja marki orlen powstalej z fuzji cpn i pertochemii zajmowala sie http://www.mediarun.pl/company/id/3188/grupa_a5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

identyfikacja marki orlen powstalej z fuzji cpn i pertochemii zajmowala sie http://www.mediarun.pl/company/id/3188/grupa_a5

nie będę się kłócił... nie wiem co to za identyfikacja :twisted2:

w każdym razie konkurs jakiś na pewno był - jedno drugiemu nie przeszkadza - może gdyby pogrzebać na stronie Orlenu znalazło by się coś na ten temat.

Meritum jest takie, że znam kogoś kto wygrał samochód... amen :norty:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również, rodzice od iluś tam lat obstawiali te same liczby, a Adaś (mój kumpel, a ich syn) nie poszedł go wysłać tylko coś tam sobie kupił za tą kasę (było to doobrych pare lat temu).

Oczywiście wiadomo co było po losowaniu, szał, milion myśli jak wydać pieniądze itp. no i wiadomo również co było jak Adam powiedział, ze kuponu nie wysłał ;)

 

A co do tego czy znam kogoś kto..

to kumpel w Polsacie wygrał telewizor 65" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihih , Panowie , to jest czysty przypadek , Ci ktorzy maja taka okazje moga skorzystac . ja sam dawno dawno dawno temu wygralem USB sticka za 3 podejsciem do pewnego konkursu..... mimo to sadze ze warto probwac .... pozniej lepiej miec pretensje, ze sie nie udalo niz ze a cholera moglem probowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również, rodzice od iluś tam lat obstawiali te same liczby, a Adaś (mój kumpel, a ich syn) nie poszedł go wysłać tylko coś tam sobie kupił za tą kasę (było to doobrych pare lat temu).

Oczywiście wiadomo co było po losowaniu, szał, milion myśli jak wydać pieniądze itp. no i wiadomo również co było jak Adam powiedział, ze kuponu nie wysłał ;)

zyje ten adam? dlugo trwala rehabilitacja? serca reszty rodziny trzymaja sie jakos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
P.S. Znacie kogoś kto kiedyś wygrał samochód ??

Klubowicz wygrał Z3 w konkursie Bolsa. Wymyślił całkiem fajne hasło.

Zdjęcia i opis auta jest w dziale auta, którymi jeździliśmy na głównej stronie klubu.

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.