Skocz do zawartości

Co o niej myślicie e36 coupe??


BOSS881123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Zdjęcia troche słabej jakości, więc dużo powiedzieć sie nie da ale te wloty na błotnikach a'la M :duh:

2.Przebieg chyba powinien być 140tyś. ale to i tak stanowczo za mało...

3.Ciekawe po co ten drugi silnik na części :?:

4.Poza tym fajny kolor i wyposażenie.

Pozdrawiam Grzesiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te przebiegi są boskie. Ktoś kupuje dość drogi samochód i robi nim 23km dziennie :P . Ja podchodzę do tego tak - jeżeli handlarzyna robi takie jaja z przebiegu to szkoda czasu na oglądanie samochodu bo na 100% złom totalny.

Czasem trafiają się sztuki z małym przebiegiem ale wtedy każdy sprzedający dokładnie pisze dlaczego tak jest i ma kwity na podparcie swojej opowieści.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realny przebieg takiego samochodu to 15-25 tyś miesięcznie.

Na 100% nie 800km miesięcznie :P .

Sprzedawałem niedawno A6 z 2000, 2,5TDI z przebiegiem 380tyś. Kupił gościu, który stwierdził że odpuszczał wszystkie ogłoszenia z przebiegiem poniżej 250tyś...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realny przebieg takiego samochodu to 15-25 tyś miesięcznie.

Na 100% nie 800km miesięcznie :P .

Sprzedawałem niedawno A6 z 2000, 2,5TDI z przebiegiem 380tyś. Kupił gościu, który stwierdził że odpuszczał wszystkie ogłoszenia z przebiegiem poniżej 250tyś...

 

Może nie było go stać na auto z mniejszym przebiegiem.

 

Przebieg w aucie nie rośnie liniowo wraz z wiekiem. Auto nowe kupuje człowiek zamozny, który jeździ dużo, następnie mniej zamozny (lub oszczędny), który jeździ mniej, a potem odkupuje biedny, który jeździ mało lub wcale bo nie stać go na naprawy.

 

Czy Wy wszyscy uważacie, że auta w europie nie robią nic innego tylko jeżdżą? Że żona czeka na męża gdy przyjedzie z pracy, żeby zabrać mu auto na przejażdżkę bo nie może stać i się marnować. Na jeżdżenie trzeba mieć czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - robisz 25-30 rocznie .. tak jak wiekszosc normalnie uzytkujacych samochod osob .. ale taki przebieg daje po 14 latach prawie 400.000 a nie 109.000 .. w taki przebieg to uwierze w aucie wyjatkowym .. jakiejs eMce lub czyms podobnym .. ale nepewno nie w zwyklym IeSie ...
kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm uważam, że taki przebieg jest możliwy! Zawsze może się znaleźć ktoś kto będzie jeździł tak o, od święta. Tak ja z moim e36 coupe. Kupiłem w niemczech od pani doktor, ktora jezdzila tylko do pracy(pewnie kilka ulic) - udokumentowany przebieg na 140 tys, rocznik '93.

 

hehhe ps.

mój dziadek ma tico chyba rocznik '96 => stan licznika ok 14 tys :duh: :duh:

 

 

 

... autko mam od miesiąca i jest :dance: :cool2:

http://images20.fotosik.pl/92/baf96c1de6443063.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.