Skocz do zawartości

BMW e46 compact 316Ti problemy z centralnym zamkiem.


Bohun93

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.
Mam problem z centralnym zamkiem w kompocie.
Wymieniłem ostatnio zamki w drzwiach, bo były już wymęczone, a potem moduł diversity, bo zasięg pilota był dość słaby... trochę się to poprawiło chociaż do ideału jeszcze sporo brakowało. Wymieniłem akumulator w kluczyku, bo już nie trzymał napięcia, ale zasięg się nie poprawił i teraz tak:
Wsadziłem ostatnio nowy aku do auta (ale raczej to związku niema) i po kilku dniach zaczęły się problemy z otwieraniem z pilota. Z rana bez problemu e46 otwierało się z pilota, a wieczorem już nie. Myślałem, że pilot się rozparował, ale nie dało się go nawet zsynchronizować z autem. No i problem z pilotem trwał przez jakieś kilka dni po czym nagle zaczął działać, ale nie w pełni, bo czasami da się go tylko otworzyć lub zamknąć... co ciekawe blokada klapki paliwa też potrafi nie działać kilka miesięcy po czym nagle ożywa 😛
Auto z przycisku na konsoli zawsze zamyka się i otwiera.
No i teraz pomyślałem, że może przekaźniki w gm5 są już wymęczone i przydałoby się je wymienić... jakie to mają być to poszukam w necie po numerach jak go otworzę, ale pytanie dodatkowe czy po wymianie przekaźników będę musiał programować moduł czy nie? 🙂
A może ktoś ma inny pomysł na winowajcę szalejących zamków? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po wymianie przekaźników nic nie trzeba programować. Kluczyk masz jeden?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.