Skocz do zawartości

Pękające opony na osi tylnej


Danbud

Rekomendowane odpowiedzi

Witam członków forum

Posiadam BMW 640d GC z 2013 roku

Taka sytuacja:beemka w moim posiadaniu, po przejechaniu 6 tys km pękła opona od wewnętrznej, był to komplet zimowych kół, kupiłem komplet nowy 2 szt.na tył, wulkanizator zmienił wyważył i pokazał mi dwie stare, które były wprost zjechane od wewnętrznej, od razu pojechałem na geometrię, tam okazało się, że nie było kąta..zbieżność mi ustawili i tak zrobiłem na tych zimowych jakiś 1 tys.Przyszedł czas na koła letnie więc obejrzałem(były to koła po poprzednim właścicielu)i były proste..po przejechaniu 1,5 tys km pękła opona od wewnętrznej znowu. Dodam, auto z pewnych rąk kupiłem, nie było jakiś zdarzeń nigdy, dodatkowo kiedy ustawili geometrię powiedziano mi, ze Beema jest idealnie prosta.No i jest jeszcze jeden fakt..przed awaria pierwszą wymieniłem olej w skrzyni biegów u polecanego gościa od BMW.Moje pytanie brzmi, czy po wymianie oleju w skrzyni można coś nie tak złożyć, ze teraz są takie skutki?

Z góry dziękuje za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony były po poprzednim właścicielu 

Teraz zamierzam założyć dwie nowe na tył i ustawić zbieżność raz jeszcze 

gdzieś w necie słyszałem,że to nie jest pierwszy przypadek taki,dlatego zadałem temat, może ktoś miał podobnie i sobie poradził 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.