Skocz do zawartości

witam wszystkich


MST81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Od kliku dni jestem szczęśliwym (mam nadzieję 😉 ) posiadaczem BMW F34 340xi. Przyznam, że dość długo polowałem na tą wersję i ostatecznie się udało. Po kilku dniach frajdy przyszedł moment na ogarnięcie kilku tematów.

1. Temat hamulców - samochód posiada 2NH M Sportbrake - jakie klocki polecacie do tego systemu ?

2. Gadżety, pewnie jak większość posiadaczy BMW:

- jak się doczytałem programem serwisowym do tego pojazdu jest ISTA + - czy mam rację ?
- kolejny temat to aktualizacja map. Posiadam system 609 ID6 wersja NBTevo_X20511I porównywałem z innym BMW F34 609 ID6 wersja NBTevo_O18184I i u mnie nawet przy włączonym widoku 3d nie jest on 3D, to widok jakby z lotu ptaka.
Wymyśliłem, że zrobię aktualizację - ściągnąłem trochę softu lecz się zgubiłem. Mam Ediabas ale nie wiem skąd wziąć F34 Sp-daten bo jak zrozumiałem to wgrywa się do katalogu ECU celem wygenerowania pliku 1B/DE - przynajmniej takiego czegoś oczekuje generator FSC. Czy może mnie ktoś naprowadzić jak tego dokonać? - tak wiem wszytko można kupić w internecie ale lubię pogrzebać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

1. Miałem brembo i zimmermany - nie widziałem żadnych wad. Teraz z tyłu mam Powerstop - piszczały jak były mrozy.

2. Widok 3d pokazuje się chyba jak przybliżysz do 200m - wtedy z mapy wyrastają budynki.

Zapomnij o wygenerowaniu FSC do nbtevo - tylko kupowanie rocznych subskrypcji z BMW albo zakup na portalach które oferują FSC lifetime - wtedy wgrywa się coś do nawigacji i generuje Ci się plik który dorzucasz do każdej aktualizacji map.

Oficjalnie nie ma możliwości zakupu licencji dożywotniej.

Edytowane przez Kuj0n

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.