Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Poszukuję e90 silnik 3.0 Manual. Właśnie wpadło takie ogłoszenie co prawda Radom kolebka motoryzacyjnych paździerzy ale może jednak warto :)

co powiecie o tym egzemplarzu? Nie uważacie że listwy progowe powinny być również z mpakietu czyli aluminiowe?

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-330-3-0-258km-m-pakiet-serwis-aso-bmw-bezwypadkowy-145000km-ID6ypqXf.html

 

Auto raczej po dzwonie, uchwyty na kubki są z poliftowej wersji, brakuje uszczelek pod maską, rynienka błotnika świeci się jak psu jajca...

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Przebieg bardzo mały, wręcz niewiarygodny - ale nie ma co z góry zakładać że licznik cofany. Piękne auto. Trzeba obejrzeć i wnioskować.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przebieg bardzo mały, wręcz niewiarygodny - ale nie ma co z góry zakładać że licznik cofany. Piękne auto. Trzeba obejrzeć i wnioskować.

 

Wiesz, ja osobiście prywatnym samochodem robię 7500 km rocznie - jeśli to podobny przypadek, to przebieg może być realny, natomiast na pewno wymaga weryfikacji. Wkleiłem go tu z nadzieją, że ktoś kojarzy samochód ze swojego miasta, może z jakiegoś zlotu.

 

Szczerze mówiąc nie orientuję się też czy cena nie jest mocno przesadzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej robiłem swoim 25 tyś km rocznie, a teraz...z 5-10 tyś km (i :duh: :duh: to dieslem).

Różnie to bywa z przebiegiem, ale najważniejszy i tak stan rzeczywisty niż przebieg (lepszy autostradowy 200 tyś km, niż 100 tys km miejski).

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby sie brzydko nie wyrazić to cena jest mocno przesadzona. W tej cenie to juz jakaś biedoopcje serie F pewno idzie wyrwać.

 

Tanio nie jest, ale jeśli przebieg prawdziwy i stan ok, to cena wydaje się akceptowalna. Pakiet Performance podnosi cenę.

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdej półce cenowej idzie się nadziać pisałem gdzieś w innych tematach o merolu co był spawany z dwóch i był odrapany dookoła to wzieli zjechali lakier do gołej blachy na całym aucie położyli nowy lakier i auto się sprzedało za 200 tyś. zł mogło by się wydawać że za tą kasę musi być ok osobiście nie kupił bym używki za ten hajs bo można mieć pewną salonową

nadal nie rozumiesz... dla ciebie 200tyś to kupa hajsu... ale nie zdajesz sobie sprawy pewnie że takie auto kosztuje 350tyś...

tutaj jest identycznie dobre BMW kosztuje przy obecnym kursie ok 50 tyś w PL jest sprzedawane za 20-35 tyś nawet jak będziesz szukał w górnym przedziale to możesz sobie szukać przez rok może się trafi okazja czytaj krajowy... jaśniej już nie potrafię wytłumaczyć :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od jakiegos czasu poszukuje bialego e92 z dieslem i rzucil mi sie w oczy ten oto egzemplarz: http://allegro.pl/bmw-3-coupe-320d-184km-wersja-po-liftingu-m-pakiet-i6241903976.html

 

ktos zna to auto ? kojarze ze bylo juz wczesniej wystawione pod 70k i cena zjezdzala, az do ~60

co mozecie powiedziec na 1 rzut oka patrzac po zdjeciach ? brak idrive faktycznie bedzie uciazliwy ? jestem troche gadzeciarzem, lubie takie bajery, a bez tego deska wyglada slabo

opis brzmi w miare sensownie jezeli wszystko to prawda. ogloszenia przegladam juz z pol roku i mam dosyc, budzet zwiekszany kilkukrotnie, z a5 dalem sobie spokoj patrzac na to co jest na sprzedaz u nas w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ładne, wygląda świeżo natomiast weź pod uwagę że wydajesz prawie 60tys za auto:

-w manualu wg mnie spora wada bo przyzwyczailem się do automatu który jest b wygodny

-bez navki- moze dlatego tak zjechal z ceną. W obecnym i poprzednim aucie mam ją a w jeszcze poprzednim jej nie miałem i wg mnie poza tym że bez niej auto wygląda biedniej w środku to navi sie bardzo przydaje. Nie musisz pierniczyć się z montowaniem innych urządzeń w srodku typu garmin czy tel. kom a i tak to nie zastąpi ci navki.

-no i ten słaby silnik ...za 60tys to już osobiście wolałbym kupić 330d 245KM w automacie z navką z 2008-2009r niz 320d które rozważasz

 

takie przemyślenia człowieczka który jeździł 320,330,335 ale każdy ma swoje kryteria oceny i jeden ci powie że zamiast navi woli uzywac komórki, inny że 184km to jedzie dobrze i mozna podciagnac ją na 230km itd ... hehe a ty zdecyduj tak żeby ci było dobrze i nie wku..iał się potem że wyłożyłeś 60k siana i brakuje ci tego czy tamtego :)

 

Pozdro i powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na ta maske tez zwrocilem uwage, natomiast jezeli nie bylo mocno i jest sensownie zrobione, to nie przekreslam takiego auta - nowe bez skazy sa w salonie, chociaz 6 dych to juz budzet gdzie mozna cos powybrzydzac

 

co do skrzyni - zawsze jezdzilem manualem i chcialbym przy nim pozostac, wiekszy fun jak dla mnie i $ zostaje w kieszeni, bo odpada serwis, a wiem jak boli napawa skrzynki w e60,65 itp. z przebiegami 200-300 ktore maja koledzy, zreszta ja robie z 10k km rocznie, wiec reka mi nie odpadnie :wink:

 

motor moze byc, jak wspomniales mocna podciagnac na 220 i jak na ta bude wystarczy, mysle ze wysokie 6s do 100 jest do zrobienia, a to juz dla mnie szybkie auto

 

ta navi faktycznie mi nie pasi, kłuje w oczy, bo deska wygalda jak sprzed 10 lat, ale jak cala reszta auta jest ok to przymkne oko

 

za 60tys to już osobiście wolałbym kupić 330d 245KM w automacie z navką z 2008-2009r niz 320d które rozważasz

 

sedana ? w tym budzecie nie ma mozliwosci dostac coupe 3.0, a to 2 rozne auta jak dla mnie ktore dzieli przepasc na niekorzysc 5 drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Które auto z ogłoszeń wydaje się Wam ciekawsze i będzie lepszym wyborem:

1. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-klimatronik-paktronik-jeden-wlasciciel-ks-serwisowa-skora-ID6yoFpL.html#acc0e6fc66 WBAVC31050PS37228

2. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-ID6yiBUn.html#3ca85edd8c WBAVC31040KU49017

Edytowane przez dlukasz46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Które auto z ogłoszeń wydaje się Wam ciekawsze i będzie lepszym wyborem:

1. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-klimatronik-paktronik-jeden-wlasciciel-ks-serwisowa-skora-ID6yoFpL.html#acc0e6fc66 WBAVC31050PS37228

2. http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-ID6yiBUn.html#3ca85edd8c WBAVC31040KU49017

 

 

1.

Wyposażenie się zgadza, jako że to holenderka to przebieg szczególnie do weryfikacji...

Vehicle Identification Number WBAVC31050PS37228

Type VC31

Model 320d Ol - EUR

Development Code E90

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M47/T2

Displacement 2.00

Power 120

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Sparkling Graphite Metallic - A22

Upholstery Stoff/leder Citrus/anthrazit - FFAT

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2005-07-15

Standard Equipment

4AG Interior Strip Titan. Dull Interieurleisten Titan Matt

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

2BF Lt/aly Wheels Double Spoke 154 Lm Raeder Doppelspeiche 154

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

240 Leather Steering Wheel Lederlenkrad

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

321 Exterior Parts In Body Color Exterieurumfaenge In Wagenfarbe

4AE Armrest Front Retractable Armauflage Vorne Verschiebbar

403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

465 Through-load System Durchladesystem

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

507 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

520 Foglights Nebelscheinwerfer

521 Rain Sensor Regensensor

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung

563 Lights Package Lichtpaket

663 Radio Bmw Professional Radio Bmw Professional

7RP Advantage Package Advantage Paket

7RS Comfort Package Comfort Paket

8SP Cop Control Cop Steuerung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

877 Deletion Cross-over Operation Ueberkreuzbedienung Entfall

886 Dutch / On-board Documentation Hollaendisch / Bordliteratur

9AA External Skin Protection Aussenhautschutz

 

2.

Vehicle Identification Number WBAVC31040KU49017

Type VC31

Model 320d Ol - EUR

Development Code E90

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M47/T2

Displacement 2.00

Power 120

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Sparkling Graphite Metallic - A22

Upholstery Leder Dakota/beige - LCB4

Production Plant MUNICH

Production Date 2005-05-17

Standard Equipment

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

2BG Lt/aly Wheels Double 161/mischb Lm Raeder Doppelsp.161/mischb.

200 Diesel Particle Filter Dieselpartikelfilter

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

321 Exterior Parts In Body Color Exterieurumfaenge In Wagenfarbe

354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe

4AC Fine-wood Trim Poplar Grain Edelholzausf. Pappel Maser

4AE Armrest Front Retractable Armauflage Vorne Verschiebbar

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

441 Smokers Package Raucherpaket

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

507 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

520 Foglights Nebelscheinwerfer

522 Xenon Light Xenon-licht

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

563 Lights Package Lichtpaket

663 Radio Bmw Professional Radio Bmw Professional

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

8SB Country Spec. Release Of Telematic Laenderspez. Telematikfreisch.

8SC Country Spec. Release Of Teleservice Laenderspez. Teleservicefreisch.

8SP Cop Control Cop Steuerung

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Radomia nie pojechałem oferta była zbyt podejrzana i zbyt dużo niewiadomych po rozmowie ze sprzedawcą no i brak navi :/

Co myślicie na temat tej oferty? Napewno była gdzieś walona, przód i tył z tego co widziałem na miejscu ale robiona pod czujnik lakieru nigdzie nie wykazało więcej niż 160

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0-benzyna-258km-skora-navi-automat-sliczna-sztuka-szwajcarr-ID6ynAyL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AveB daj sobie spokój, przecież po samych zdjęciach, opisach widać, że to makabryczne handlarzyny. Szkoda czasu. Szukaj od prywatnej osoby , w życiu bym nie kupił od takich oszustów. JEDYNA TAKA i jeszcze Radom mówi samo za siebie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.