Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak napisane pod twoim nickiem, zanim zapytasz - poszukaj !

jest kilka postow na temat xdrive, jego zalet i wad, bedzie ci prosciej wyrobic sobie prawdziwa opinie w zaleznosci od twoich potrzeb, uzytku codziennego.

Trudno ogarnac twoj target bo z jednej strony szukasz kombi a teraz mowisz o jezdzeniem bokiem, nie ze jest to calkowicie niekompatybilne ale inne nadwozia sa lepiej do tego przystosowane, chocby jak chodzi o mozliwe modyfikacje.

a czy jak ktos ma kombi to automatycznie musi latac jak zawali droga? nieczaje tego kompletnie :wink: szukam komi bo takie nadwozie mi najbardziej odpowiada i chcialym żeby dało rade tym smaochodem jeszcze fajnie pojezdzic przy okazji nienapalając sie na jazde rodemz "tokyo drift" tylko powiedzmy dla zabawwy rondo bokiem po sniegu ewentulanie jakies charce na placu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo proszę, mało e90 się przerabia raczej x5, e60, ale to cenna informacja, dostałeś vin czy po czym wnosisz ?

 

Styczeń 2014 ogłoszenie:

 

Witam serdecznie,

Przedmiotem sprzedaży jest BMW 320 E91 LCI o mocy 184 KM.

Auto sprowadzone z Anglii.

Rok produkcji: 2010 maj Przebieg: 120000 km Auto posiada pełny M-pakiet z zewnątrz , środek i zawieszenie. * Koła M-pakiet w systemie run flat. * Navi i DVD * Pakiet doświetlenia klamki i światła * Fotele M-pakiet skóra czarna * Podsufitka M-pakiet czarna * Najmocniejszy 2 litrowy diesel 184 KM * Skrzynia 6 biegów (średnie spalanie 4,6 l/100km) * Lusterko wewnętrzne ściemniane * Park Distance Control tył * Kierownica wielofunkcyjna skórzana M-pakiet * Automatyczne zamykanie po ruszeniu * Brake Energy Regeneration * System Isofix * Reling dachowy czarny* Funkcja Start/Stop . Autentyczny przebie.Środek w stanie idealnym. Sprzedaje osoba prywatna. Telefon: 881 208 222 Auto również do obejrzenia w Łodzi.

Gorąco polecam

 

Rok produkcji: 2010, 120000 km, Moc: 184 KM, Pojemność skokowa: 1995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy szukają zadbanej, pewnej i dobrze wyposażonej E91 polecam swoją:

http://allegro.pl/bmw-e91-2-0d-2008-sportsitze-m-pakiet-prywatny-i5400395744.html

przebieg jest prawdziwy- sprawdzałem w Auto Fusie, a także został sprawdzony rozrząd również w Auto Fusie w Warszawie

mam na oku już inny samochód stąd też taka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy szukają zadbanej, pewnej i dobrze wyposażonej E91 polecam swoją:

http://allegro.pl/bmw-e91-2-0d-2008-sportsitze-m-pakiet-prywatny-i5400395744.html

przebieg jest prawdziwy- sprawdzałem w Auto Fusie, a także został sprawdzony rozrząd również w Auto Fusie w Warszawie

mam na oku już inny samochód stąd też taka cena.

 

A gdzie ten Mpakiet i gdzie ten pierwszy właściciel(auto sprowadzone we wrześniu 2014)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto po sprowadzeniu do Pl zaczyna swoje drugie życie więc i właściciel pierwszy:) fajnie że ma wspomaganie, abs, podłokietnik i zderzaki w kolorze :)

no przeciez emerytowanego niemca lekarza, ktory tylkodo aldika raz w tygodniu po zakupy jezdzil niemozna liczyc jako włascicela ani uzytkowanika :P bo tacy niezurzywają auta :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ścisłości

m-pakiet jest dla "szukajki" ;)

Z właścicielem to jest tak, jak to w Polsce się podaje :P tzn w Polsce jestem pierwszym, a ogólnie trzecim (w Niemczech dwóch). Śmiechy śmiechami, ale chyba każdy o tym wie :)

co do reszty bez problemu można sprawdzić i potwierdzić :) (dla zainteresowanych podam VIN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ścisłości

m-pakiet jest dla "szukajki" ;)

Z właścicielem to jest tak, jak to w Polsce się podaje :P tzn w Polsce jestem pierwszym, a ogólnie trzecim (w Niemczech dwóch). Śmiechy śmiechami, ale chyba każdy o tym wie :)

co do reszty bez problemu można sprawdzić i potwierdzić :) (dla zainteresowanych podam VIN)

 

czyli generalnie w ramach scislosci, same ogloszenie to juz oszustwo.

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ścisłości

m-pakiet jest dla "szukajki" ;)

Z właścicielem to jest tak, jak to w Polsce się podaje :P tzn w Polsce jestem pierwszym, a ogólnie trzecim (w Niemczech dwóch). Śmiechy śmiechami, ale chyba każdy o tym wie :)

co do reszty bez problemu można sprawdzić i potwierdzić :) (dla zainteresowanych podam VIN)

Niestety przykre jest to jak Polak Polaka stara się na każdym kroku oszukać.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o tym? Bede przejezdzał na weekend blisko warto zajechać?

Ma wysłać normalne zdjecia.

http://allegro.pl/bmw-e90-320i-benzyna-i5410927938.html

 

To auto jest od Szwajcarskiego lekarza, więc na pewno zadbane :wink:

Policz sobie ile takie auto musiało tam kosztować wliczając jeszcze prowizje handlarza, sprowadzenie i opłaty.

 

Jak sam nie sprawdzisz, to tylko można zgadywać co do stanu auta. Jak będziesz blisko przejeżdżał, to je obejrzyj. Niska cena wcale nie zawsze oznacza że auto jest kaput, ale co do przebiegu, to ciężka sprawa (byłbym podejrzliwy).

BMW E36 1991 Limuzyna 325i 2005↔2007

BMW E46 2002 Touring 320d Lift 2007↔2010

BMW E91 2006 330d 2010↔2018

BMW E81 2007 118d 2015→

BMW F31 2014 325d 2018→

icon1.png

F31-C-HRj_qqhnpsx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ścisłości

m-pakiet jest dla "szukajki" ;)

Z właścicielem to jest tak, jak to w Polsce się podaje :P tzn w Polsce jestem pierwszym, a ogólnie trzecim (w Niemczech dwóch). Śmiechy śmiechami, ale chyba każdy o tym wie :)

co do reszty bez problemu można sprawdzić i potwierdzić :) (dla zainteresowanych podam VIN)

 

czyli generalnie w ramach scislosci, same ogloszenie to juz oszustwo.

 

 

Rozwiniesz?

Auto mogę z czystym sumieniem polecić. Ale pewnie lepsze są "igły" od handlarzy ;)

Konkurs "do czego tu się przyczepić rozpoczęty"

Niestety przykre jest to jak Polak Polaka stara się na każdym kroku oszukać.

 

Zdaję sobie sprawę, że poszukiwany jest m-pakiet - ja też szukałem, ale ze względu na małą dostępność dobrych egzemplarzy i dobrze wyposażonych i dużą cenę zdecydowałem się na sportsitze (a różnice są minimalne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“Nie myty silnik” – w Szwajcarii przeglądy techniczne robi się za wezwaniem (a nie, co roku) i prawie za każdym razem przed takim przeglądem myje się silnik i podwozie. Samochody używane tam są jakieś 20-40% droższe niż w DE. Plus, sprowadzając do UE trzeba opłacić VAT. Biorąc wszystko pod uwagę, cena jest zdecydowanie co najmniej podejrzana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim : ) od kilku tygodni śledzę forum i wypadałoby się w końcu przywitać : )

w najbliższym czasie będę się przymierzać do kupna samochodu i padło na BMW. wcześniej jeżdżone starym oplem rodziców i trzeba w końcu kupić coś dla siebie. Zdaje sobie sprawę że BMW ani nie jest tanie w kupnie ani w utrzymaniu i wiem na co się piszę .

Nakręciłem się na e90 320i 150km rocznik 2005/2006 najlepiej w automacie, i tutaj pojawia się pytanie ile takie cudo kosztuje ? po kilkudziesięciu godzinach śledzenia postów i tego co piszecie rozumiem że niema czegoś takiego jak okazja i tego typu aukcje omijać z daleka . Wiem że cena jest też w jakimś stopniu uwarunkowana od wyposażenia, nie chce nic specjalnego ale golasem też nie chce jezdzić więc myślę że celuje w coś pomiędzy bogatym a biednym . Sam przeglądałem kilka ofert na allegro itp. ceny wahają się od 25 do nawet 50tyś, te za 25 odpadają na pewno ale np za 30 tyś można upolować coś fajnego ? Może ktoś wyśle jakiegoś linka albo podpowie na jaką cenę się nastawiać żeby potem nie było płaczu ? Dodam że jeśli samochód miał lekką stluczke a po naprawie widać jakieś minimalne niedociągnięcia i inne wizualne niedogodności które nie wpływają zle na kondycje i wytrzymałość samochodu to nie mam nic przeciwko : ) Z góry dzięki za pomoc : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale się uśmiałem z tych ostatnich dwóch ofert i waszych komentarzy :D

To jest lepsze niż kabaret... Chcesz się pośmiać to wchodzisz w ten wątek i zawsze coś fajnego się trafi :D

 

Tym na stalowych felgach to na pewno jeździł syn (albo córka) szwajcarskiego lekarza, dostał je w prezencie za zrobione prawko... teraz na 18 urodziny dostał coś lepszego i dlatego sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Konkurs "do czego tu się przyczepić rozpoczęty"

 

Sam się o to prosisz pisząc tego typu rzeczy. Jak można świadomie pisać, że auto jest w coś wyposażone, chociaż w to nie jest :duh: . Pewnie tak samo jak pisane "bezwypadkowy".

Trzeba było jeszcze zaznaczyć wszystkie opcje... że ma: 4x4, automat, webasto, grzaną przednią szybę... Niestety nie da się zaznaczyć jednocześnie, że ma ponad 2l i poniżej 2l... albo, że lakier jest koloru białego i czarnego ;)

 

Zamiast się oburzać, lepiej to popraw i od razu aukcja bedzie lepiej wyglądała. Rozumiem twoje zdesperowanie, ale nie równaj do handlarzy - nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.