Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie znalem vin-info dzieki.

 

Tak naprawde w Polsce brakuje jakies duzej sieciowki z autami uzywanymi z ustalonymi kryteriami jakosci i niech bedzie te 20% drozej jezeli auta sa w dobrym stanie bo sadze ze nie szybko doczekamy sie zmian w prawie i sadownictwie ktore ureguluja problem.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tunel srodkowy z pakietu schowkow, a deska juz nie.

VIN by wiele wyjasnil - bo cos bylo zmieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś na temat ten forumowej może się wypowiedzieć?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

zalatw VIN

czy 325i to ( jakosciowo itd) to ten sam silnik co 330i ? chodzi mi glownie o awaryjnosc itd

 

Z tego co pamietam niestety nie, ale tu na pewno ktos sie wypowie - nie chce wprowadzac w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na to, tu każdy patrzy jak kogoś oszukać, byle tylko być do przodu. Zostaje jedynie Premium Selection :norty:

 

Premium Selection ... jest 5 aut w polsce premium selection w wyszukiwarce BMW... wszystkie modele i silniki lacznie :) to zadna opcja. Pewnie jest wiecej tylko dealerzy nie kompletuja bazy ale przeciez nie bedziesz wydzwanial wszystkich dealerow po to jest internet.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś na temat ten forumowej może się wypowiedzieć?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

zalatw VIN

czy 325i to ( jakosciowo itd) to ten sam silnik co 330i ? chodzi mi glownie o awaryjnosc itd

 

pytajcie precyzyjnie o ktory silnik chodzi N52, N52n czy N53 ? i z ktorego roku...

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pytajcie precyzyjnie o ktory silnik chodzi N52, N52n czy N53 ? i z ktorego roku...

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-steptronic-idrive-osoba-prywatna-ID4pavN1.html

 

to chyba N52?

 

lepiej 330i

 

https://historiapojazdu.gov.pl/

 

Fajna opcja na sprawdzenie przebiegu. Spisuja przy badaniach technicznych

 

Po 5 sekundach refleksji wiesz ze to sciema :D ciekawe kto zrobi pierwsza statystyke sredniego przebiegu auta w polsce uzywajac tych wpisow. Bedzie wesolo ! :mrgreen:

jezeli ktos ma konto na EPUAP to juz moze :)

Edytowane przez Rivasi

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
z jednej strony tak, to działa, ale ja już się spotkałem na przeglądzie z tekstem "Pan mi poda jaki tam przebieg, bo bez okularów nie widzę..." Więc dla chcącego "skorygować" licznik, nic trudnego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony tak, to działa, ale ja już się spotkałem na przeglądzie z tekstem "Pan mi poda jaki tam przebieg, bo bez okularów nie widzę..." Więc dla chcącego "skorygować" licznik, nic trudnego

 

a ja znam tekst "ile tam bylo juz na liczniku ? :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dobrze wszystko fajnie. U mnie spisal zgodnie z prawda. Nie kazdy cofa licznik na badaniach i nie kazdy badajacy pyta ile ma wpisac. To zawsze cos. Dodatkowo masz wykaz wlascicieli.

Jak nie chcecie to nie sprawdzajcie.

Ja daje to jako pomoc w selekcji negatywnej - jak sie nie zgadza przebieg to odpuszczam auto - jak sie zgadza i zgadza z przebiegiem z ASO to zaczynam szukac dziury w calym gdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie troche dziwne pytanie: jak szybko spadają ceny bmw e90? Np czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć za ile będzie można kupić taką "beemke" za 2 lata w porównaniu do teraz?

 

Wiem że wróżek tu nie ma ale może ktoś, coś?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałeś żadnych wytycznych, najmniej tracą na wartości zadbane i dobrze wyposażone (szczególnie mocne silniki) egzemplarze, zakładając że dziś znalazłeś 2.0d w cenie 32 tyś to za dwa lata będzie kosztowała w okolicach 24-26 tyś, oczywiście ma na to wpływ wiele czynników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wszystko fajnie. U mnie spisal zgodnie z prawda. Nie kazdy cofa licznik na badaniach i nie kazdy badajacy pyta ile ma wpisac. To zawsze cos. Dodatkowo masz wykaz wlascicieli.

Jak nie chcecie to nie sprawdzajcie.

Ja daje to jako pomoc w selekcji negatywnej - jak sie nie zgadza przebieg to odpuszczam auto - jak sie zgadza i zgadza z przebiegiem z ASO to zaczynam szukac dziury w calym gdzie indziej ;)

 

Na luzie :) chodzi mi bardziej o to ze jezeli system jest dziurawy to faktycznie tylko selekcja negatywna wchodzi w gre. Mnie po prostu dziwi ze ktos wypuscil system ktory od zalozenia jest dziurawy.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podałeś żadnych wytycznych, najmniej tracą na wartości zadbane i dobrze wyposażone (szczególnie mocne silniki) egzemplarze, zakładając że dziś znalazłeś 2.0d w cenie 32 tyś to za dwa lata będzie kosztowała w okolicach 24-26 tyś, oczywiście ma na to wpływ wiele czynników

 

Racja, interesowałby mnie silnik 2.5 benzynówka (jak narazie) rocznik 2005, 2006 niczego więcej się nie spodziewam. Więcej szczegółów nie jestem w stanie podać.

 

Albo prościej: czy za 2 lata będzie możliwe kupno takiej bmw w cenie do 20k? Oczywiście w miare godnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.