Skocz do zawartości

Nie działa pompowanie Boczków w fotelach


Kupcok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym że w obu fotelach tzn. Kierowcy i pasażera nie pompuje Boczków.

sa one napompowane i nie mogę z nich spuścić powietrza. 
bezpieczniki sprawdzone, zabrałem się za demontaż tylnej osłony fotela ale stanąłem w miejscu. 
Pytanie czy wogole dobrze szukam czy może być inna przyczyna?IMG_7094.thumb.jpeg.c53fc1032ef084975c09c6a0cd886e03.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Fotele wdl vin? Auto kupione? Dlugo masz? Dzialalo wczesniej? Troszke bez sensu to rozbieranie, nie sadzisz ze jest to dziwne, oby dwa nie dzialaja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kkx5 napisał(a):

Fotele wdl vin? Auto kupione? Dlugo masz? Dzialalo wczesniej? Troszke bez sensu to rozbieranie, nie sadzisz ze jest to dziwne, oby dwa nie dzialaja... 

Fotele prawdopodobnie sa dokładane, auto niedawno kupione.

Jesli są dokładane możliwe ze nie są podpiete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompowanie boczków i lędźwi jest w pełni autonomiczny i nie jest sterowany przez żaden zewnętrzny sterownik. Ostatnio dokładałem podparcie lędźwiowe i do jego działania potrzebne jest tylko zasilanie. Jeżeli nie działają w dwóch fotelach to szukałabym problemu w zasilaniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, p_s88 napisał(a):

Pompowanie boczków i lędźwi jest w pełni autonomiczny i nie jest sterowany przez żaden zewnętrzny sterownik. Ostatnio dokładałem podparcie lędźwiowe i do jego działania potrzebne jest tylko zasilanie. Jeżeli nie działają w dwóch fotelach to szukałabym problemu w zasilaniu 

Też tak sądziłem że problem leży w zasilaniu.

Pytanie czy dużo zabawy jest z wyprowadzeniem kabli i podłączeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
14 godzin temu, Kupcok napisał(a):

Fotele prawdopodobnie sa dokładane, auto niedawno kupione.

Jesli są dokładane możliwe ze nie są podpiete.

Jesli sa dokladane, nie masz instalacji w aucie. Poszukaj na forum. Bylo tego bardzo duzo. Sprawdz czy masz dwa grube kable koloru brazowego i czerwonego we wtyczce pod siedzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.