Skocz do zawartości

Wykodowanie radaru ACC


BEEMIOR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wykodować radar aktywnego tempomatu tak aby działał po prostu zwykły tempomat ponieważ mój jest popsuty a jest to bardzo droga zabawa a aż tak zbytnio mi na tym nie zależy. Czy w ogóle jest taka możliwość? Pacjent E60 530d 218km 2004r. automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bmwklubpolska.pl/forum/topic/160268-bmw-e60-przeróbka-tempomatu-aktywnego-na-zwykly/?do=findComment&comment=1801844

No chetnie bym go zostawil ale przeszkadza mi w 2 rzeczach - w montazu wiekszego intercoolera jak pisalem wczesniej, oraz nie ma kratki do zderzaka z m5 z wycieciem na "oko". Puki byl zamontowany to i tak nie dzialal bo oko bylo zasloniete kratka, dlatego chce miec zwykly.  Doszedlem chyba juz co i jak i niestety ale bez wymiany manetki sie nie obejdzie.  W module DDE - w jakiejs zakladce znalazlem opcje od przyciskow tempomatu, tak oto wyglada: http://i.imgur.com/VjT0129.jpg  Widac ze aktywne sa opcje przyspieszanie, zwalnianie oraz skoki +-10 czego przy zwyklym tempomacie nie ma.    Musimy poczekac na to az znajde, pozycze lub kupie manetke do testowania na aucie. Mam nadzieje ze tylko to i bedzie zwykly dzialal.    ps. A ma ktos moze instrukcje w pdfie z doposazenia ACC do e60 ? Wtedy bedzie pewnosc co zrobic wstecz, zeby dzialalo.

Edytowane przez Krzyś111685053072
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.