Skocz do zawartości

Nowa wersja software 03/2024.25


Pe.te

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Przy okazji wizyty w ASO serwis stwierdził, że mam w systemie akcję serwisową do wykonania - związaną z upgrade softu. Wgrali mi najnowszy dostępny, czyli 03/2024.25 (i przy okazji najnowszą mapę, póki co oba niedostępne przez OTA).

Podobno wszystkie iX (a na pewno te po marcu 2023 z iDrive 8.5) są objęte tą akcją. Niestety ostatnimi czasy BMW bardzo oszczędnie informuje (a właściwie nie informuje) co wnosi nowy soft, nawet ASO nie ma tej informacji - widzą tylko że jest akcja serwisowa.

Z tego co zauważyłem to chyba nieco zmienił się algorytm rekuperacji adaptacyjnej - mam wrażenie że auto wcześniej zaczyna zwalniać. Poza tym na razie nic więcej nie zauważyłem (zmieniły się delikatnie niektóre ikony i chyba gdzieniegdzie czcionka, ale to drobiazgi).

Na forum US czytałem, że niektórzy zauważyli, iż rzekomo skrócił się czas przyspieszenia do 100… ale to chyba pobożne życzenia 😀 w każdym razie nie testowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na jednym z zagranicznych forów panowie doszukali się zmiany czcionki używanej dla cyfr 🙂

BTW, w międzyczasie pojawiła się jeszcze nowsza wersja 03/2024.30

 

Stara czcionka

IMG_7264.thumb.jpeg.80683d01a6123db19dd69fd75e4200e8.jpeg
 

Nowa czcionka

IMG_7265.thumb.jpeg.6917ef073ac2a025bbd8f6d3decbdc7a.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.