Skocz do zawartości

Kodowanie mulf 2 high e61 2005


Dotttx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie.

Potrzebuje zakodować mulf 2 HIGH BASIS SVS z gniazdem USB, BMW e61 2005r palona na kluczyk bez modułu KGM. Nawigacja CCC duża. Soft w ccc aktualny ponieważ było naprawiane u kolegi z forum. 

Wiem, że w aucie bez modułu KGM trzeba zakodować przez adapter most z ICOM. Kodowanie przez plik ssd Ncs-em.

Czy mógłby ktoś poprowadzić jak to zrobić poprawnie? Mam icom kodowanie zwykle potrafię zrobić lecz nigdy nie kodowałem przez ADAPTER MOST. Z góry dzięki za pomoc. 
Może da się to zrobić normalnie bez potrzeby kodowania przez most, ma ktoś doświadczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moje doświadczenie jest takie że kupujesz MULF z aktywnym USB - szukać trzeba najlepiej takiego z odciętą złączką USB, wtedy wiadomo że było używane, a nawet można użyć złączki do podlutowania gniazda USB, jak jest niebieska obudowa gniazda to podmieniasz białą, wsadzasz zamiast MULF i gotowe.

Wiadomo że po bluetootch auto będziesz widział bez swojego vin np MINIyyyyyyy (na ccc chyba zostanie oryginał BMWxxxxxxx), ale to najłatwiejsza/ najtańsza opcja.

Jak ktoś jest purystą to potrzebny ICOM z MOST.

Co do programowania(aktywacji USB np.) to raczej bez ICOM z MOST nie da się zrobić - nic nie słyszałem że polift(cic) to ogarnie, do MULF dochodzi tylko zasilanie i światłowód, myślę że to legenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.