Skocz do zawartości

BMW E39 M5 czy warto???


Alf007

Rekomendowane odpowiedzi

już to kilka razy zostało udowodnione ze nawet na mokrym torze RWD (M3) jest szybsze od 4x4 (RS4) zakładajac dobrych kierowców, ja z doświadczenia wiem że na ciasnych łkach z trakcją na dobrych zimówkach pojade szybciej moim M5 niz A6 4x4 czy nawet RS6, audi ma po prostu system ESP o wiele gorszy niż BMW DSC, 4x4 jest bardzo zdradliwe. a już przez to straszne wyjeżdżanie przodem to bym sie kiedyś zabił moim S8. BMW prowadzi sie pod każdym względem lepiej.

jeszcze jedna ciekawostka - hamulce audi sa tragiczne, mimo ogromnych tarcz, mio czterech klocków na jeda tarcze, mio ogromneje ceny kompletu bo klocki ok 2500 tarcze nawet nie wiem ale ze 4 razy wiecej niż M5 audi S8 czy RS6 nie hamuje, hamulce audi ma nieporównywalne do BMW, mimo iż BMW ma proste zwykłe tanie hamulce. to jakiś fenomen.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

już to kilka razy zostało udowodnione ze nawet na mokrym torze RWD (M3) jest szybsze od 4x4 (RS4) zakładajac dobrych kierowców

 

To po jaką cholerę samochody klasy WRC mają napęd 4X4? Nie znają się chyba...

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy, aktualnie wlasciciel 850i, e39 hartge 380PS, e39 535 jeszcze niedawno mial e34 M5 i mowil ze M5 zdecydowanie najdrozsza w eksploatacji :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy, aktualnie wlasciciel 850i, e39 hartge 380PS, e39 535 jeszcze niedawno mial e34 M5 i mowil ze M5 zdecydowanie najdrozsza w eksploatacji :!:

 

I tak powinno być. Części do samochodów typu M/RS/AMG powinny kosztować 2 razy więcej niż do serii. Firma zarabia więcej na tych, którzy mają więcej pieniędzy i kupują takie cuda. Dlatego śmieszą mnie pytania o gaz w M czy ile to pali. Kogo to obchodzi. Jedziesz na stację i tankujesz do pełna jak się świeci rezerwa.

"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to kilka razy zostało udowodnione ze nawet na mokrym torze RWD (M3) jest szybsze od 4x4 (RS4) zakładajac dobrych kierowców

 

To po jaką cholerę samochody klasy WRC mają napęd 4X4? Nie znają się chyba...

 

pewnie dlatego że wrc jeżdża głównei po piasku, popatrz na wyścigi płaskie, kto tam rządzi, porsche, BMW inne RWD, nie widuje sie tam subaru ani mitsu.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już to kilka razy zostało udowodnione ze nawet na mokrym torze RWD (M3) jest szybsze od 4x4 (RS4) zakładajac dobrych kierowców

 

To po jaką cholerę samochody klasy WRC mają napęd 4X4? Nie znają się chyba...

 

 

W generalce wyglalo 911 turbo S z czasem 1:55, przed 911 GT3 z czasem niskie 1:58 i Civiciem TypeR (nie Sobol) z czasem wysokie 1:58. :woohoo:

Tor był mokry.

Cała reszta Subaru i Evo były ze FWD Civicem

 

 

wyniki z niedzielnego alta w poznaniu.

535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat nigdy, tylko SMG a to nic innego jak manual sterowany komputerem i siłownikami, SMG w M5 jest od 2005 rok jak weszła E60 M5, teraz ma sie też pojawić z manualem, wczesniej SMG było w M3 E36 od chyba 1997 no i w M3 E46, w sumei nei mam zdania co jest lepsze bo nei miałem, kilka razye jeździłem w Z4 i M3 E36, troche na początku sie można pogubic, do zabawy myśle że manual lepszy ale opinie sa rózne. W M5 SMG ma jeden minus ogromny, strasznei szarpie.
535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.