Skocz do zawartości

Personal eSIM - czy brać to?


chef88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Możecie podpowiedzieć czym jest w konfiguratorze Personal eSIM?

Opis ze strony producenta: "stanowi techniczną podstawę dla kompatybilności pojazdu z 5G. W ten sposób przygotowujesz swoje BMW do przyszłych zastosowań."

 

Zastanawiam się czy dodawać to do konfiguratora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest obsługa eSIM czyli można prowadzić rozmowy telefoniczne i przesyłać dane także wtedy, gdy smartfon nie znajduje się w samochodzie lub jest wyłączony. Jest obsługa 5G ze specjalną anteną pod te częstotliwości. Można będzie korzystać z funkcji rozwijanych w przyszłości jak np. komunikacja między pojazdami. Bez tej opcji będziesz miał tylko 4G, które jest już mocno przeciążone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To jest przydatne jeśli dużo czasu spędza się w samochodzie, zmienia auta albo pasażerowie lubią korzystać z Internetu, streamować etc. Wtedy 5G i antena zewnętrzna pozwolą stworzyć solidny hotspot WiFi. W przeciwnym wypadku można się bez tego obejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety w polsce nie można dodać esim. Musisz kupić dodatkowy "brelok" https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/konfigurator-akcesoriow.czytnik-kart-sim-bmw-do-personal-esim.html z miejscem na kartę sim i do tego znaleźć operatora, który wyda drugą kartę SIM z tym samym numerem telefonu (chyba orange coś takiego obsługuje w ramach esim - ale nie wiem czy dwie karty SIM na ten sam numer wydadzą).

Ja wziąłem personal esim i się rozczarowałem jak się okazało, że w polsce nie można dodać esim 😞

w brelok się jeszcze nie zaopatrzyłem więc nie wiem czy i jak to będzie działać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.