Skocz do zawartości

[e 34] Problem z elektryka


casus maximus

Rekomendowane odpowiedzi

za siedzeniem kierowcy pod tylną kanapą są sterowniki szyb centrala wycieraczek i oczywiście bezpieczniki ewentualnie po drugiej stronie gdzie jest bateria jest w czarnym plastiku metalowa płytka taki bezpiecznik też go sprawdź na czerwonym gróbym przewodzie el
BMW sie nie psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Aby nie zakłądać nowego tematu napiszę tutaj:

 

czy ktoś z Was wie jak nazywa sie środek (i jakie musi mieć składniki) do czyszczenia złącz elektrycznych (typu kostki, wtyczki...). Potrzebuję taki preparat i będe wdzięczny za wskazanie mi drogi ;)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Witam, proponuje sprawdzić główny bezpiecznik taki płytkowy niedaleko wyjścia od aku. U mnie wizualnie był ok, a czasami nie działał central, szyby, radio i wycieraczki. Po jakims czasie dopiero było widać przepalenie na nim. Po wymianie na nowy wszytsko ok. U mnie w e34 2L 24v był 80A. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też mam Bardzo duży problem. Tyle że u mnie wygląda to poważniej, mianowicie:

zdaza się że wyłączy mi się komputer, radio, światła, silnik szarpnie, wyskoczy błąd nivo, błąd autoamtycznej skrzyni, zegary spadną do zera, coś cyknie obok prawej nogi pasażera. Dzieje się to powiedzmy na sekundę i daje j jedzie normalnie. Bywa że przez 500 km nic sie nie dzieje a bywa też że na odcinku 5km wydaży się to kilka razy. Mam wrażenie że to coś z ładowaniem bo jak ostatnio grzebałem sobie przy autku to ładowałem aku prostownikiem i przez około tydzień miałem spokój, dziś znowu się zaczęło. Ładowanie waha się w granicy 12,8-14,5 V

tak faluje. Obroty tyż nie są za ciekawe. Pomocy Drodzy Forumowicze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.