Skocz do zawartości

Nox wypalanie


Coolwicia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jak wam wypala noxa  u mnie jakas katastrofa w n43 , auto powyzej 1000mg  jadac autostrada 115 wypala 40mg co okolo 2-3km pod waruniem ze lambda 1 i 2 sa 0.96 albo i mniej, czasami lambda 2 wskakuje na 0.97 i juz proces wypalania sie wydluza. Po to kupilem benzyne wtedy aby nie jebac sie w wypalanie natomias moj m47 przy spokojnej jezdzie jadac poza niastem przez 20km spala 30g i wypalanie  ukonczone. Dzis droga bez hamowania temopmat po  100km udalo sie wypalic 1000mg w benzynie. czy wdzystkie benzyny z noxem maja taka bajke?

Jak u was to wyglada macie jakies filmiki z rzutu ekranu korzytsajac z btoola?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1000 mg to jeszcze nie jest duże zasiarczenie, to jest 1/4 pojemności katalizatora NOx, a przynajmniej oryginalnego. Polecam kupić sobie NOXem ze strony bimmerprofs, urządzenie to rozwiązuje większość problemów. Ja co jakiś czas zabieram auto na wypalanie, odpalam procedurę w Inpa (można także w Ista D, ale w Inpie można łatwo podglądać na bieżąco jak zmniejsza się poziom zasiarczenia), stan baku ponad 50%, jadę 20 km drogą ekspresową w jedną stronę, potem 20 km w drugą, prędkość licznikowa między 110 a 130, chociaż gdy procedura jest aktywna to nawet już przy 70-80 zaczyna się coś dziać.

Natomiast jak jeździsz tak sobie naturalnie, to przy niskim zasiarczeniu, auto ma wysokie wymagania zanim w ogóle to rozpocznie samodzielnie (prędkość 140 km/h i trzeba chwilę tak jechać).
Potem im poziom zasiarczenia rośnie, tym spadają wymagania, aż do ok. 100-110 km/h. Mowa o procedurze automatycznej, ja powyżej opisałem manualną aktywację procesu wypalania. Dzięki NOXem można sobie także zarejestrować po prostu nowy katalizator NOx i wówczas naliczanie zaczyna się od zera, jeśli komuś się nie chce jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.