Skocz do zawartości

Opis kabelków w panelu nawiewu oraz rezystorze nawiewu / bmw e36


soobie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy więc jak coś źle zrobię to przepraszam. A więc szukałem po internecie i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie nigdzie. Chodzi o kabelki w panelu nawiewu, oraz rezystorze dmuchawy w bmw e36 sedan. Czy ktoś się zna na tym i mógłby powiedzieć jaki kolor kabelka spełnia jaką funkcję?

Kabelki w panelu nawiewu: 

Grubsze kable: zielony, zielono brązowy, zielono szary, niebieski, oraz trochę cieńszy czarny.

Cieńsze kable: szaro czerwony, brązowy, brązowo pomarańczowy (razy 2), brązowo czarny, brązowo biały, zielono żółty.                                                                                                                                       

Kabelki w rezystorze dmuchawy:

czerwono biały, brązowy, różowy, zielono czerwony, niebiesko czarny, szary. Dziękuję i pozdrawiam 😃

Edytowane przez soobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało się że nie posiadam rezystora, lecz kontroler temperatury. proszę zignorować sekcję z kabelkami o rezystorze. drugie pytanie przy okazji. nie mogę zedytować więc piszę w odpowiedzi. Skoro jest to panel nawiewu (bez klimatyzacji) z 5 grubszymi kabelkami, to jaki rezystor dmuchawy pasowałby do tego? głupie pytanie ale jestem trochę zagubiony 😕

Edytowane przez soobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.