Skocz do zawartości

Muzyka z telefonu przez bluetooth


Crawling

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten sam problem i rozwiązałem go budżetowo adapterem bluetooth do wpinanym w AUX : https://www.x-kom.pl/p/691605-zestaw-glosnomowiacy-baseus-adapter-audio-bluetooth-50-usb-aux.html?gclid=Cj0KCQjwj5mpBhDJARIsAOVjBdq7rBRyQYYlX6p6EPDkIWsFEi4VTqDIFa24LGsNZWbxi1a9f4Sa3mkaAvJBEALw_wcB

W podłokietniku idealnie pasuje bo z USB bierze prąd i podaje muzykę z BT to AUX - minusem jest to, że nie możesz zmieniać muzyki z kierownicy ale gra całkiem dobrze ( chociaż zauważyłem lekkie buczenie między kawałkami jak dasz dźwięk w aucie na maxa dlatego lepiej mieć w aucie jak naj mniej a w tel głośność na max, wtedy jest git)

Tak abyś mógł zmieniać kawałki z kierownicy i były wyświetlane nazwy utworów to masz dwie opcje:

- Wymiana radia ( jednostki centralnej) na professional ( tutaj niech ktoś potwierdzi bo nie jestem pewny)

- Wymiana ekranu na jakiś androidowy ekran ( np taki jak oferuje Comfort Media ) tutaj już będzie wypas bo zyskujesz duży ładny ekran i  bezprzewodowy Android Auto.
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. W menu cd/multimedia jest dostęp do odtwarzacza cd i urządzenia zewnętrznego, podpiętego pod aux. Myślałem, że sprawa jest prostsza, dołożenie jakiegoś comboxa i programowanie, a wygląda na to, że pozostaje mi jedynie transmiter, bo radio za 3 tys. to dla mnie trochę za dużo. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety nie masz modulu do tego, a Twoja jednostka glowna jest jeszcze starego typu i nie obsluguje tej funkcji. Wymien sobie ekran na Andoidowy 10.25 cala i bedziesz mial wszystko od Youtube, przez nawigacje Google, po odrwarzanie muzyki z pendrive.

Edytowane przez mmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.