Skocz do zawartości

F10 wymiana drążka kierowniczego


spovn83

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Bmw F10, sedan, 2010, N47D20. Czy ktoś sam z Was wymieniał drążki kierownicze? mam luz w przegubie oglądałem listwę i jest okrągła, a drążek jest wkręcony mocno. Nie próbowałem jeszcze na "chama" odkręcać bo niewiem czy tak można. Myślę że tak jak listwa jest okrągła, zawieszenie wygląda jak z fabryki i wszystko mocno jest dokręcone, napewno sworzeń w zwrotnicy od końcówki drążka będę ciąć bo łamie mi tylko torxy jak blokuję go. Jak ktoś je odkręcał to z góry dziękuję za wskazówkę. Pozdrawiam.

Edytowane przez spovn83
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sry, ale takie rady sobie zostaw albo dzieciom itd. pytałem konkretnie a ty wyjeżdżasz z prostackim tekstem. Oczywiście wszystko zrobiłem sam i bez problemu ! Pytałem tylko o listwę, a te twoje "takie coś" nie skomentuje. zero wiedzy jakiejkolwiek i klepiesz po klawiszach jak jakiś oszołom.

 

W dniu 1.09.2023 o 07:50, bbmw napisał(a):

Każdy dobry warsztat ma klucz/przyrząd do odkręcania drążków kierowniczych. 
jedź i niech Ci to zrobią zanim popsujesz listwę albo kup sobie w necie takie „coś”

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, spovn83 napisał(a):

Sry, ale takie rady sobie zostaw albo dzieciom itd. pytałem konkretnie a ty wyjeżdżasz z prostackim tekstem. Oczywiście wszystko zrobiłem sam i bez problemu ! Pytałem tylko o listwę, a te twoje "takie coś" nie skomentuje. zero wiedzy jakiejkolwiek i klepiesz po klawiszach jak jakiś oszołom.

 

Ktoś coś?

Tak. 
proponuje zażyć leki albo zmienić lekarza !!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.