Skocz do zawartości

Spadek napięcia przy zamontowanym rejestratorze


ArtShape

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

zdecydowałem się na na montaż rejestratora Blackvue 979x przód i tył. 
wszystko spoko poza porannym komunikatem na desce rozdzielczej URUCHOM SILNIK. ZWIĘKSZONE ZUŻYCIE ENERGII……” Czy możecie mi powiedzieć jaką wartość napięcia wybrać w ustawieniach kamery, aby nie było tych komunikatów. Słyszałem ze system BMW jest bardzo czuły na spadki napięcia. 

IMG_6637.png

IMG_6626.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArtShape nie pomogę z poziomami napięć, ale bardzo polecam dokupić dodatkowy aku dedykowany do kamerki. Osobiście korzystam ósmy rok z tego od BlackVue i jestem zadowolony.

Mam politykę taką, że gdy auto garażuję w garażu pod domem czy pod biurem, to wypinam z kamerki kabel zasilający - żeby niepotrzebnie nie pobierało prądu w czasie bezpiecznego kilku(nasto) godzinnego postoju w bezpiecznym miejscu. Wszędzie indziej, parkingi pod marketami, w delegacjach itp. kamerka podłączona do baterii. Sama bateria podpięta pod instalację auta, ale pod zasilanie aktywne po włączeniu zapłonu.

Bateria mimo tylu lat nadal trzyma około 8 godzin kamerę przód+tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Systemy zarządzające w BMW są chyba bardzo czule. Myślałem ze jak kamera ma wbudowany aku to sprawa jest załatwiona. W mini cooper S mam zamontowana Mio z wyświetlaczem plus aku i żadnych komunikatów. Chyba faktycznie będę odpinał kabel zasilający.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podłącze się do tego wątku, bo innego, zbliżonego nie widzę- da się jakoś (nawet za dopłatą w ASO) uruchomić ten rejestrator w wbudowany? Kamera jest, dysk twardy też, więc w sumie powinno się dać. Wiem, że działa to tak sobie, ale czasem może się przydać w krytycznej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.