Skocz do zawartości

Bmw F31 Koło zmiennych faz rozrządu


ŁYSY.BMW.E36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam bmw f31 320i 184km n20b20.Wywaliło błąd jedz wolno skontaktuj się ze swoim serwisem.Po podłączeniu pod kompa.Usterka koło zmiennych faz rozrządu strona wydechowa.I teraz pytanie do was jaką firmę czesci polecacie.Jakiś link do czesci był bym bardzo wdzięczny dobry zamiennik.Nr vin-WBA3G71010F192880.Będę dzwonił do serwisu dzisiaj za oryginałem.Tyle ze pewnie może być drogo.Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ŁYSY.BMW.E36 napisał(a):

Witam posiadam bmw f31 320i 184km n20b20.Wywaliło błąd jedz wolno skontaktuj się ze swoim serwisem.Po podłączeniu pod kompa.Usterka koło zmiennych faz rozrządu strona wydechowa.Orginał w serwisie 2950zł masakra🫣I teraz pytanie do was jaką firmę czesci polecacie.Jakiś link do czesci był bym bardzo wdzięczny dobry zamiennik.Nr vin-WBA3G71010F192880.Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam

 

Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te część o ile dobrze pamiętam produkuje INA. Można kupić zamiennik. Mi też padło to koło po stronie wydechowej, udało mi się kupić oryginał w dobrej cenie, od razu kupiłem ssącę żeby były oba nowe i za jednym zamachem zrobiłem kompletną wymianę rozrządu bo auto miało 103kkm najechane.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ŁYSY.BMW.E36 napisał(a):

Co polecacie?link  wyżej co kolega Borsuczek wrzucił.czescidobmw.pl.

Jeszcze na Allegro znalazłem coś takiegohttps://allegro.pl/oferta/vanos-fazator-wydechowy-bmw-n20-n26-f10-f11-x3-x5-13713724132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.