Skocz do zawartości

Wymiana sondy lambda jaki koszt?


radzio76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie proszę o radę.

Czasami na wyświetlaczu pojawia mi się komunikat Napęd jedz wolno......

W Aso diagnoza uszkodzenie sondy lambda Nr. części 13628570230 jest to sonda prawdopodobnie przed katalizatorem.

Koszt z wymianą 1600 zł.

Proszę o informację może ktoś wymieniał ostatnio poza aso jaki koszt sondy i wymiany czy musi być oryginał?

W przyszłym tygodniu zostawiam samochód na sprawdzenie chłodnicy egr  akcja serwisowa 0011160700 dostaję zastępczy i zastanawiam się czy nie robić tej sondy za jednym razem .

Dzięki i pozdrawiam.

 

63949abd7e9c502a.jpg

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

Cytat

W Aso diagnoza uszkodzenie sondy lambda Nr. części 13628570230 jest to sonda

Neu Bosch Original Lambdasonde BMW 13628570230 8570230 0281004440

https://www.ebay.de/itm/153133769407

130 € 👍

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zafi dzięki za linka mają też sklep na Polskę.

Czy jesteś w stanie się zorientować czy po wymianie trzeba coś zakodować czy tylko wykręcic i wkręcic?

Miałem teraz auto na akcji serwisowej szczelnosć egr i dopytałem szczegóły.

Sonda lamda w ASO 1650zł wymiana 300zł więc kosmos cenowy dla mnie, zważywszy ze muszę kupic 4 opony michelina M pakietowe plus cieknie płyn z amortyzatora więc koszty dośc wysokie mnie czekają.

8 5oo km uszkodzony EGR - wymiana na gwarancji !!!! Trzaski w drzwiach przednich od strony pasażera do sprawdzenia.(Drzwi naprawione obluzowana mata wygłuszająca). Wymiana zaworu EGR na gwarancji, Wymiana chłodnicy EGR na gwarancji.

To na tyle problemów wszystko działa poprawnie.Przebieg 106 000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.