Skocz do zawartości

Sportowy układ hamulcowy M - niebieski


arj1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Zamówiłem swoje BMW X3 30d i zastanawiam się, bo nigdzie nie mam jak porównać czy przy tym samochodzie i tej mocy (286KM), dodam do normalnej jazdy, auto nigdy nie zobaczy toru, jest sens zamówić sportowy układ hamulcowy M za 3500 zł, czy lepiej pozostać przy standardowym? Jakie są wasze doświadczenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była opcja must-have. Jedna sprawa to estetyka i wygląd (akurat wybrane czerwone) ale druga i ważniejsza to bezpieczeństwo. te hamulce są mocniejsze i sprawniejsze, czyli będą lepiej hamować - nawet jeśli to będzie 1-2 metry różnicy w drodze hamowania, to kiedys w jakieś krytycznej nie chciałbym żeby mi (a tak naprawdę żonie) tyle akurat brakło 😄. Silnik zamówiony dokładnie ten sam co Ty.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No cóż, w takim razie posłuchałem, wersja niebieska sportowego układu założona do konfiguracji do mojego 30d. Auto produkcję ma zaplanowaną na październik, powinno być na Święta do odbioru. Będzie prezent pod choinkę 🙂 Szkoda tylko rocznika, bo auto zamówione w maju od razu po wyjeździe z salonu będzie rok starsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, arj1989 napisał(a):

No cóż, w takim razie posłuchałem, wersja niebieska sportowego układu założona do konfiguracji do mojego 30d. Auto produkcję ma zaplanowaną na październik, powinno być na Święta do odbioru. Będzie prezent pod choinkę 🙂 Szkoda tylko rocznika, bo auto zamówione w maju od razu po wyjeździe z salonu będzie rok starsze. 

kombinują z tymi produkcjami X3. Oczekiwanie znowu się wydłuża. Podobno zamawiając dzisiaj trzeba czekać 10-12 miesięcy. Ja swój (30i) zamówiłem pod koniec marca 2023 i też jest teoretycznie zaplanowany do produkcji na październik.

PS. I też zdecydowałem się na sportowych układ hamulcowy z niebieskimi zaciskami 🙂 W 430i kilka razy mi zrobiło się gorąco przy hamowaniu i stwierdziłem, że kolejny już musi mieć większe hamulce.

Edytowane przez tejotte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.