Skocz do zawartości

Sprawdzenie przed końcem gwarancji w ASO


Ku Ba

Rekomendowane odpowiedzi

Mi zaproponowali taki przegląd przed końcem gwarancji przy okazji wymiany kół na zimowe na 2 msc przed końcem 2 letniej standardowej gwarancji i przy 37 tys. przebiegu (mam przedłużoną 4 letnią gwarancję)

Do bezpłatnej wymiany zakwalifikowali oringi na przewodzie doładowania bo niby skrapla się delikatnie olej i odboje tylnych amortyzatorów. 3 msc wcześniej byłem na wymiane oleju i nic nie wykryli wtedy.

IMG_20231104_073506.jpg

Edytowane przez Bl1nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bl1nk napisał(a):

Mi zaproponowali taki przegląd przed końcem gwarancji przy okazji wymiany kół na zimowe na 2 msc przed końcem 2 letniej standardowej gwarancji i przy 37 tys. przebiegu (mam przedłużoną 4 letnią gwarancję)

Do bezpłatnej wymiany zakwalifikowali oringi na przewodzie doładowania bo niby skrapla się delikatnie olej i odboje tylnych amortyzatorów. 3 msc wcześniej byłem na wymiane oleju i nic nie wykryli wtedy.

IMG_20231104_073506.jpg

fajnie by zobaczyć na zdjeciach jak dokladnie wygladają uszkodzone elementy - tydzien temu ogladalem moje odboje po 150 tys km i zero zużycia hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia kiepskich łódzkich dróg i jazdy z zawieszeniem m sport na kołach 18" zarówno zimą i latem. Trudno mi ocenić na podstawie nagrania serwisowego zużycie odbojów, ale stopklatkę z filmu serwisowego mogę wrzucić poniżej z momentem wskazania odbojów i przewodu łączącego turbinę z intercoolerem.

9 godzin temu, Ku Ba napisał(a):

fajnie by zobaczyć na zdjeciach jak dokladnie wygladają uszkodzone elementy - tydzien temu ogladalem moje odboje po 150 tys km i zero zużycia hmm

 

IMG_20231104_193454.jpg

Screenshot_2023-11-04-19-36-15-036_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez Bl1nk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.