Skocz do zawartości

tarcze przednie biją przy 20 150 km przebiegu!?


flint

Rekomendowane odpowiedzi

szlag mnie trafi, auto ledwo 1 rok, 20 150 km przebiegu, a przy hamowaniu bicie na kierownicy. ASO BMW po pomiarach mówi iż tarcze przednie do wymiany (nie wjeżdżam w kałuże, nie myje na myjni świeżo po trasie) i zobaczymy czy zrobią na gwarancji.

Miał ktoś podobnie?

Edytowane przez flint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście-nie jesteś z tym sam, bicie tarcz po około 5tys km! Hamulce M (niebieskie zaciski). Wymienione tarcze/klocki na gwarancji bez problemu.
mam dokładnie te same (nawet kolor). juto mam mieć info czy idzie na gwarancji (podobno nikła szansa bo 20 tys przekroczone) choć jak był na przeglądzie 1,5 m-c temu to nic nie wspominali o tym problemie. U Ciebie stękali czy bez problemu wymienili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak samo, z tym ze miałem już 26k przebiegu. Przy pierwszej rozmowie oczywiście że to moja wina bo twierdzą ze spaliłem hamulce. Akurat pudło bo moja jazda do dynamicznych nie należy. Podobno w gwarancji jest info że do 20k mogą hamulce wymieniać, ale nie chcieli pokazać gdzie jest taki zapis. Wiec już jakieś mieszanie się pojawiło. Po wymianie zdań zaproponowali upust około 40%. Odmówiłem. Po rozmowie z kierownikiem uznali na gwarancji. Ale niesmak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak samo, z tym ze miałem już 26k przebiegu. Przy pierwszej rozmowie oczywiście że to moja wina bo twierdzą ze spaliłem hamulce. Akurat pudło bo moja jazda do dynamicznych nie należy. Podobno w gwarancji jest info że do 20k mogą hamulce wymieniać, ale nie chcieli pokazać gdzie jest taki zapis. Wiec już jakieś mieszanie się pojawiło. Po wymianie zdań zaproponowali upust około 40%. Odmówiłem. Po rozmowie z kierownikiem uznali na gwarancji. Ale niesmak jest.
słyszałem o tej magicznej granicy 20k, ja trafiłem na serwis mając 20 150 km przebiegu, po 2 dniach oczekiwania i niepewności jest zgoda na wymianę gwarancyjną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.