Skocz do zawartości

bmw f22 USA vs EU


dworski8

Rekomendowane odpowiedzi

szukam wszedzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, jakie są różnice blacharskie między f22 USA, a EU. planuje sprowadzić z USA (228i), ale na portalach aukcyjnych jest mniej czesci do wersji USA, w katalogu części BMW pokazuje że sa jakies roznice, ale nie wiadomo jakie.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słyszałem ze najwiecej różnic jest w układzie zawieszenia, podobno nawet różnica pojawia się w długości niektórych elementów (jednak co do tego nie mam pewności), na pewno takie plastikowe podkłady pod amortyzatory są inne ponieważ ostatnio to wymieniałem i nie pasowały takie z wersji europejskiej.

kolejna różnica jest taka ze w wersji z USA jest problem z działaniem funkcji sieciowych takich jak connectdrive ze względu na inną budowę układu, co nie pozwala na jego działanie, (w moim przypadku podczas diagnostyki obecne są błędy o braku połączenia z siecią).

Na plus wersji z USA na pewno interwały olejowe i serwisy, tam jest standard 15tyś km. U nas niestety jest to 30 tyś. Niestety jeżeli nie wiesz kto to składał jeżeli samochód był po kolizji to możesz się czasami zaskoczyć podczas drobnych napraw, sam znalazłem sporo pomysłowych metod naprawy czegoś co powinno zostać wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

rok temu to wałkowałem sprowadziłem f22 230i   2019 rok  na bmwstore  podawało że wszystkie części zawieszenia są takie same tylko blacharka ma inne nr   , na giełdzie w Poznaniu i u osób które się zajmują bmw   mówili że blacharka na 100% pasuje od ue 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.