Skocz do zawartości

wyposażenie prośbą o pomoc


Martinez718

Rekomendowane odpowiedzi

Eco skóra wygląda dobrze jak jest nowa. Po paru tysiącach kilometrów już tak nie jest. Wyciąga się na dupsku i to wygląda słabo. Alcantara tego nie ma. Jak kolega wyżej zauważył nawet przy dużym przebiegu wygląda dobrze. Niech się nie kłócą ci co mówią, że tak nie jest , bo tak jest.

Wystarczy popatrzeć na auta w ogłoszeniach z eco skórą. Siedzisko jest pomarszczone.

Co do reszty, lasery tak, m pak tak, asystent pro nie /chyba, że jeździ żona/. Przecież chyba każdy umie utrzymać sam auto na swoim pasie ruchu, niepotrzebny mu do tego asystent !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież chyba każdy umie utrzymać sam auto na swoim pasie ruchu, niepotrzebny mu do tego asystent !

Na długich trasach sprawia, że człowiek znacznie mniej się męczy. Łapki na kierownicy są tylko na zasadzie czuwaka jak w lokomotywie. I kamerki sprawdzają, czy obserwujemy drogę. Ale poza tym auto jedzie same. Jak ma się do przejechania 500km albo więcej, każda godzina jazdy z asystentem sprawia, że jest się mniej zmęczonym po dojechaniu do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eco skóra wygląda dobrze jak jest nowa. Po paru tysiącach kilometrów już tak nie jest. Wyciąga się na dupsku i to wygląda słabo. Alcantara tego nie ma. Jak kolega wyżej zauważył nawet przy dużym przebiegu wygląda dobrze. Niech się nie kłócą ci co mówią, że tak nie jest , bo tak jest.

Wystarczy popatrzeć na auta w ogłoszeniach z eco skórą. Siedzisko jest pomarszczone.

Co do reszty, lasery tak, m pak tak, asystent pro nie /chyba, że jeździ żona/. Przecież chyba każdy umie utrzymać sam auto na swoim pasie ruchu, niepotrzebny mu do tego asystent !

 

Mylisz się, to co oglądasz w ogłoszeniach to sensatec poprzedniej generacji, ten nowy perforowany jest dopiero od 1,5 roku dostępny. W dotyku jest jak guma i w elastycznosci przebija skórę. Po roku użytkowania wnetrze wygląda jak nowe, dokladnie jak na obrazku

51749855850_fe14f4f5ce_k.jpg

 

W sprawie systemów asyst. professional tez mialem podobne zdanie, ale za namową wziąłem to. Okazało sie ze to najwiekszy bajer w tym aucie, jak raz zaczniesz używać to potem juz będziesz to chciał, nie tylko na trasy ale i w mieście też. Mina innych kierowcow jest bezcenna gdy auto samo porusza sie w korku i pilnuje odleglosci, samo skręca. Jest jak autopilot w samolocie, włączasz i możesz odetchnąć na chwile i nie skupiać całej uwagi na jeździe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużycia foteli to nie ma co porównywać bo to zależy nie tylko od jakości materiałów ale od użytkownika. Widziałem kilkuletnie Audi ktore wygladaly na wysiedziane bardziej od mojego 10 letniego i widziałem tez eko-skore w Tiguanach demo, Arteonie w salonie itp. O tym Sensatecu przewertowalem cale bimmerowe forum i wiekszosc chwali ale czesc osob pisze o „bagnie na tylku”;) tez pewnie kwestia kg ciala. Po probach ześlizgiwania sie w autach w salonie i debacie alkantara, wentylowany Sensatec oraz skora wybrałem to pierwsze bo bardziej mi pasuje do gówniarskiej 4;) 5 w skorze przy tym to jak auto dla emeryta;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.