Skocz do zawartości

Zamówienie samochodu. Śledzenie zamówienia.


roman344

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.09.2023 o 09:36, matTG-89 napisał(a):

Zamówiłem 20i 01.03.2023 - brak info o produkcji na 05.09.2023  ;( Czy to się wyprodukuje?

Dealer wspominał coś o braku części do miękkich hybryd... 

U mnie w dalszym ciągu brak jakiejkolwiek informacji. Za chwilę będzie rok czekania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matTG-89 napisał(a):

U mnie w dalszym ciągu brak jakiejkolwiek informacji. Za chwilę będzie rok czekania 

Ja też czekam prawie rok, w takim tempie to może doczekam się modelu już po faceliftingu 😁

Edytowane przez locomotiv12
Może to jest jakiś znak żeby nie kupować tego modelu. Czytam niemieckojęzyczne forum o tym modelu i włos na głowie się jeży od ilości niedoróbek X1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim 🙂 i jak Wasze zamówienia i terminy odbiorów? Podobno x1 z m pakietem to rarytas.. Ja zamówiłam x2 w dniu wejścia w życie konfiguratora i mój samochód otrzymał już VIN. Ciekawa jestem kiedy uda mi się odebrać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, DanielErnest napisał(a):

Ja zamówiłem X1 w 2023 luty i nie znam nawet jeszcze daty produkcji, czy to normalne ?

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, również zamówiłem samochód w lutym 2023 i do tej pory nie wiadomo kiedy będzie wyprodukowany.

Myślę, że realnie może to być sierpień lub wrzesień 2024

Niewiadomo jaką logiką kieruje się fabryka BMW w realizacji kolejności zamówień na X1

Edytowane przez locomotiv12
Niewykluczone, że cena samochodu w momencie odbioru będzie inna niż w dniu zamówienia. Inflacja ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, locomotiv12 napisał(a):

Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty, również zamówiłem samochód w lutym 2023 i do tej pory nie wiadomo kiedy będzie wyprodukowany.

Myślę, że realnie może to być sierpień lub wrzesień 2024

Niewiadomo jaką logiką kieruje się fabryka BMW w realizacji kolejności zamówień na X1

Ja zamawiałem w Częstochowie,  może wie ktoś z którego miesiąca zamówienia  teraz schodzą X1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2024 o 08:43, DanielErnest napisał(a):

Ja zamawiałem w Częstochowie,  może wie ktoś z którego miesiąca zamówienia  teraz schodzą X1 ?

Widzę, że więcej osób czeka na x1 zamówionych z początku 2023. 

Pomijając dealera, czy bmw polska jest w stanie wydać jakieś informacje dotyczące realizacji zamówień ? Może ktoś się z tym spotkał.

Odnośnie ceny, mam nadzieję że nie dźwigną ceny.... to byłby jedyny pozytyw 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW nic nie wie, nie rozumiem przecież to nie epoka kamienia ... Klient dzwoni i cały czas to samo " Nie znamy jeszcze dokładnej daty produkcji Pana samochodu " Czy BMW PL nie ma żadnego kontaktu z fabryką żeby napisać maila na kiedy jest planowana data produkcji ?!  Na pewno w systemie mają kilka miesięcy do przodu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 6.02.2024 o 08:43, DanielErnest napisał(a):

Ja zamawiałem w Częstochowie,  może wie ktoś z którego miesiąca zamówienia  teraz schodzą X1 ?

zamówiłem 6 luty 2023, odebrałem 14 luty 2024.

O terminie produkcji dowiedziałem się przypadkiem jak BMW zadzwoniło zaproponować mi dodatki i akcesoria.

Nie były to oczywiście ludzie z którymi na co dzień miałem kontakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 10:50, DanielErnest napisał(a):

BMW nic nie wie, nie rozumiem przecież to nie epoka kamienia ... Klient dzwoni i cały czas to samo " Nie znamy jeszcze dokładnej daty produkcji Pana samochodu " Czy BMW PL nie ma żadnego kontaktu z fabryką żeby napisać maila na kiedy jest planowana data produkcji ?!  Na pewno w systemie mają kilka miesięcy do przodu.  

Typowy post w stylu "nie wiem, ale się wypowiem"... Poczytaj inne wątki o dostawach, ktoś to bardzo jasno i klarownie opisał chyba przy X5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.03.2024 o 12:44, DanielErnest napisał(a):

A ile mija czasu od informacji o produkcji auta do odbioru ?

u mnie było tak:

2023-10-18 - status 150

2023-10-27 - dostałem info o planowanej dacie produkcji 7.11.2023 (teoretycznie powinna już być 18 ale wtedy podobno "nie było w systemie")

2023-11-07 - status 153 - assembly started

2023-11-08 - status 182 - Handover to carrier/load assignment

2023-11-25 - odbiór (mógł być 23 ale wolałem poczekać na sobotę i na spokojnie odebrać) 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.