Skocz do zawartości

Jaki płyn do wspomagania-rece opadaja.Help


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odrazu mówie że szukałem.

Teraz mam wlany płyn Atf czerwony-firma jakas Malaya i układ sie nie chce odpowierzyc opis tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=37796

Odrazu mówie ze na korku nie ma napisane jaki płyn nie pisze atf nie pisze chf tylko ZF.Wczesniej miałem czerwony wiec kupiłem atf czerwony czy dobrze zrobiłem?czy możliwe jest zeby był inny płyn niz ATF?rok 91 nie mam nivo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moim zdaniem powinienes wlac dexrona IInp.mobila,ale czerwony to czerwony,powinno byc ok.

Jezeli jest zapowietrzony,to powinien sie pienic,czy u ciebie sie pieni?

Moze to jakis inny problem?Albo sprobuj przeplukac pompe.Ja tak zrobilem i zuzylem do tego 3 albo 4 l plynu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieni sie :?bulgocze, juz odpowietrza sie drugi dzien mysle ze cos z płynem jest nie tak :mad2: układ jest w sumie przepłukany zbiorniczek miałem cały wymątowany,wyczysciłem go wodą i ropa,założyłem nowe opaski na weże (których chyba nie pomyliłem :roll2:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz napisane na zbiorniczku czy dobrze czytam ZF ? spojrzyj dokładnie ! i nie sugeruj sie tym , co tam było , moze ktos juz sie pomylił przed Toba ,

 

Byc moze sie mylę ! ale tam powinien byc płyn zielony . taki smieszny jak by fosforyzujacy , tak było u mnie w 7 -mnie , albo chyba tu pewny nie jestem taki jak własnie do niva systemu na Z sie zaczynajacy

Edytowane przez KRZYS124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 99%pisze ZF nie ma nivo auto jest z 91r roku.Odpowietrzam tak :odpalam auto odkrecam korek i krece prawo lewo trzymajac troche na koncach :roll: prubowałem tez z zakręconym korkiem - lipa prubuje wszystkiego.boje sie ze zajezdze pompe :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.