Skocz do zawartości

E60 520D drży kierownica.


Marzec39

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem znowu powrócił z wibracja na kierownicy są dość mocno wyczuwalne na kole kierownicy że zabiera cały komfort z jazdy.predkosc do 120km i zaczyna telepacć.

Co było zrobione. Koła wyważone przekładane przód tył zakładany drugi komplet kół nadal wibracje.

Wymienione pasty lewą I prawą na to nów tarcze klocki wibracje jak by się zmniejszyła ale nadal była wyczuwalna następny krok tuleje na wachaczach puzniej delikatne skręcenie maglownicy na śrubie regulacyjnej. Nadal Czu drzenie i że ręce bolą po dłuższej jeździe po wyważeniu kół na samochodzie wibracja była ale delikatnie wyczuwalna ostatnio ściągałem koła I zapomniałem zaznaczyć jak było założone problem wrócił. Przewazylem koła jeszcze raz lewy przód 25g prawe zero pokazało na mojej maszynie. Wibracja się zmniejszyła ale już mi ręce opadają nie wiem gdzie jeszcze mogę zajrzeć może ktoś ma jakiś pomysł w sumie zostaję maglownice zregenerować i amortyzatory wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nadal się nie uporałem z problemem. Wibracji na budzie nie odczuwam.

Co znalazłem przy mocniejszym ruszaniu kołem lewo prawo listwa maglownicy chodzi Góra duł ale czy to może być problem telepanie kierownicy podczas normalnej jazdy beż hamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Znalazłeś rozwiązanie ??? u mnie między 90 a 110 rusza kierownicą na boki przy normalnej jeździe, a przy hamowaniu nic. Wyważane koła sprawdzane, zmienione opony, zmieniane koła na inne. Wymienione piasty, tarcze, tuleje na wahaczach, trochę wcześniej górne poduszki amortyzatorów, regeneracja maglownicy z nową listwa i nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.