Skocz do zawartości

Auto z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam mam problem auto miało profil kierowcy gość i nie mogłem nic zrobić, ani założyć nowego profilu ani godziny zmienić. Gdy wchodziłem w gość musiałem wpisać login i hasło. Miałem android auto itp. Wiec zrobiłem przywróć ustawienia fabryczne reset. I teraz mogę zakładać profile kierowcy ile chce, natomiast zniknął mi android auto, oraz nie mam nigdzie connected drive zeby zalogować się czy coś. A założyłem konto na connected drive usa i wysyła kod weryfikacyjny do auta i mam wejść w connected drive wiadomości. A ja nie mam teraz tego. Co teraz ? Bmw X3 2021 30i
Opublikowano
  • Autor
Nie ma tu kogoś kumatego ?? A aplikacje my bmw z rynku USA jak mam ściągnąć? Bo z google play nie działa ta aplikacja jak się ściągnie z konta Europy, vinu nie widzi.
Opublikowano
Witam mam problem auto miało profil kierowcy gość i nie mogłem nic zrobić, ani założyć nowego profilu ani godziny zmienić. Gdy wchodziłem w gość musiałem wpisać login i hasło. Miałem android auto itp. Wiec zrobiłem przywróć ustawienia fabryczne reset. I teraz mogę zakładać profile kierowcy ile chce, natomiast zniknął mi android auto, oraz nie mam nigdzie connected drive zeby zalogować się czy coś. A założyłem konto na connected drive usa i wysyła kod weryfikacyjny do auta i mam wejść w connected drive wiadomości. A ja nie mam teraz tego. Co teraz ? Bmw X3 2021 30i

 

Jaka wersja Idrive? 6 czy 7?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Nie ma tu kogoś kumatego ?? A aplikacje my bmw z rynku USA jak mam ściągnąć? Bo z google play nie działa ta aplikacja jak się ściągnie z konta Europy, vinu nie widzi.

Dobry tekst, ale nie byłeś na tyle kumaty przed zakupem by wybadać możliwości?

Zadzwoń do firm które na codzień zajmują się konwersją z USA np. Mobile Coders - BMW Kodowanie.

Opublikowano
  • Autor
Support USA odpisał mi ze mam przesłać dowód rejestracyjny lub akt własności pojazdu oni rozpoczną proces umowy ESA ConnectedDrive Electronic Subscriber Agreement. I wtedy w Polsce powinno działać. Co to jest umowa ESA ?
Opublikowano
Support USA odpisał mi ze mam przesłać dowód rejestracyjny lub akt własności pojazdu oni rozpoczną proces umowy ESA ConnectedDrive Electronic Subscriber Agreement. I wtedy w Polsce powinno działać. Co to jest umowa ESA ?

 

Umowa, w której określasz, że Ty jesteś głównym właścicielem auta, dopiszą wtedy zdalnie za Ciebie auto do Twojego konta drive connect.

Opublikowano
  • Autor
Wtedy będę mógł wejść w aplikacje i zrobić zainstaluj aplikacje i usługi i będzie działać ??narazie po resecie nie mam ikony connected drive ani android auto.....
Opublikowano
Wtedy będę mógł wejść w aplikacje i zrobić zainstaluj aplikacje i usługi i będzie działać ??narazie po resecie nie mam ikony connected drive ani android auto.....

 

Ikona Connected drive, której zapewnie szukasz (ta na obrazku pod spodem z napisem BMW i globusem) została zastąpiona nową (Aplikacja MyBMW), android auto z tego co kojarzę nie pojawiał się tam na ekranie jako aplikacja.

attachment.php?attachmentid=2115701&stc=1&d=1565195143


attachment.php?attachmentid=2778900&stc=1&d=1641166366


W kwestii MyBMW z USA jest możliwość ściągnięcia na telefon, ale trzeba ściągnąć wersję z USA z google play - u siebie mam i działa, podaje przebieg, ciśnienie w kołach itd.

Natomiast w kwestii android auto - pojawia mi się możliwość jego uruchomienia po podpięciu telefonu Bluetooth pod samochód, wchodzisz z przycisku na konsoli w COM i po lewo powinna być opcja Android Auto. Tyle, że to może zależeć od wersji oprogramowania jaką masz wgraną w ID7

Opublikowano
  • Autor

Ja po resecie nie mam żadnych aplikacji, connected drive też nie mam i w car komunikacja android auto też znikło.

My BMW mam ściągnąć z google play USA ale jak, ja mam google play polska i nie mogę przejść na USA.

Narazie wysyłam akt własności pojazdu do connected drive USA i czekam, podobno moga włączyć roaming żebym mógł ściągnąć aplikacje po resecie, ale narazie nie mam nic

Opublikowano
Biorąc pod uwagę wszystkie koszty, to kodowanie konwersji nie jest takie strasznie drogie, a przy okazji można dokodować albo spersonalizować sporo rzeczy. Jest wiele speców w PL, min. Ci wspomniani w tym wątku.
Opublikowano
  • Autor
Chłopaki mi zrobili odzyskałem android auto. Mam ikonę connected drive zaloguj się. Teraz jak mam połączyć auto. Założyć konto na connected drive USA ?? I będzie działać? Trzeba podać adres amerykanski ? Skąd mam wziąć? Ktoś opiszę szczegóły krok po kroku ? Jak połączyć auto USA, konto założyć itd.
  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 1.02.2023 o 21:04, Grzesiu1302 napisał(a):

Chłopaki mi zrobili odzyskałem android auto. Mam ikonę connected drive zaloguj się. Teraz jak mam połączyć auto. Założyć konto na connected drive USA ?? I będzie działać? Trzeba podać adres amerykanski ? Skąd mam wziąć? Ktoś opiszę szczegóły krok po kroku ? Jak połączyć auto USA, konto założyć itd.

Grzesiu. Udało się porozumieć z connecred drive USA? Poradziłeś sobie z apka myBMW?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko. jak napisane. Auta w apce EU nigdy nie bedzie. Dla androida najwygodniej ściągnąć apkę z google i zainstalować. Sama nie bedzie się aktualizować, ale napisze jak bedzie nowa wersja, więc sciągasz ponownie nową wersję. Można też zmienić region o sciagnąć ze sklepu, ale ti zabawa z VPN. W iphone jest latwiej zmuenić region, więc zmieniasz. Sciagasz z appstore apkę USA. 

W obu systemach dakej jest tak samo. Lohujesz się do connected drive USA danymi USA. Wszysto onojętnoe jakie i dodajesz auto. przychodzi kod na auto. Masz gotową apkę.

myBMW działa w przypadku posiadania ID7 i ATM2. Są wersje szczegolnie w X5 gdzie jest ID7 i ATM1. Wówczas nie ma szans na apkę, w takiej konfiguracji.

Jak kod nie przychodzi i nie ma aplikacji w aucie to znaczy ze konwersja do poprawy. Poprawiam tego dużo. 

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano
16 godzin temu, Jack79 napisał(a):

Wszystko. jak napisane. Auta w apce EU nigdy nie bedzie. Dla androida najwygodniej ściągnąć apkę z google i zainstalować. Sama nie bedzie się aktualizować, ale napisze jak bedzie nowa wersja, więc sciągasz ponownie nową wersję. Można też zmienić region o sciagnąć ze sklepu, ale ti zabawa z VPN. W iphone jest latwiej zmuenić region, więc zmieniasz. Sciagasz z appstore apkę USA. 

W obu systemach dakej jest tak samo. Lohujesz się do connected drive USA danymi USA. Wszysto onojętnoe jakie i dodajesz auto. przychodzi kod na auto. Masz gotową apkę.

myBMW działa w przypadku posiadania ID7 i ATM2. Są wersje szczegolnie w X5 gdzie jest ID7 i ATM1. Wówczas nie ma szans na apkę, w takiej konfiguracji.

Jak kod nie przychodzi i nie ma aplikacji w aucie to znaczy ze konwersja do poprawy. Poprawiam tego dużo. 

Witam. Widzę, że kolega obeznany, a więc mam pytanko. A mianowicie posiadam x5 g05, przeszedłem całą procedurę z apką z USA i właśnie wspomniany kod nie przychodzi, mało tego nie widzę nawet w aucie aplikacji wiadomości. Czy to znaczy, że konwersja jest źle zrobiona? Czy może w tym modelu nie ma szans na konfigurację profilu w my BMW? 

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

To bede wiedzial, jak podeslesz VIN. Jak pisalem X5 wsadzali na początku ID7 ale z ATM1, który nie połączy się z siecią w EU. ATM2 obsługuje juz roaming EU.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

Opublikowano

Jack79, przesyłam vin, byłbym zobowiązany jakbyś sprawdził, który ma system.

44590665_Image_13.jpeg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

W tym roczniku musi działać. Masz zle zrobioną konwersję i dkatego brak apek. Napisałem ci wiadomość.

Kodowanie, Konwersja aut na EU z każdym systemem. NCD2. Aktywacja Carplay, Android Auto, usług online.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Też mam BMW x3 G01 z USA 2019 z iphonem działa dobrze ale nie mam chyba android auto. Nie wiem gdzie szukać jak to aktywować ?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.