Skocz do zawartości

Linia z pinu nr 7 OBD bezpośrednio do ECU ?


hospes

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo nie mogę się połączyć przez obd z programem stag qmax plus obd podlutowany jestem pod pin nr 7 zgodnie ze schematem stag i lipa, ogólnie łączy się tylko ISTA + i bimmer tools , tylko w żadnych z tych programów nie mam podglądu na korekty STFT i LTFT potrzebuję podgląd do nich przy strojeniu lpg . Gdzieś czytałem że tylko jedno urządzenie może iść przez tą linię , w programie bimmer tools mam coś takiego jak :


Korekta addytywna mieszanki bank 1 i 2

Korekta multiplikatywna mieszanki bank 1 i 2


Czy te korekty to STFT i LTFT tylko pod inną nazwą w BMW ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta STFT i LTFT to analogicznie addytywna i multiplikatywna i ponownie analogicznie krotkoterminowe i dlugoterminowe S-short L-long :) Jeżeli sterownik nie laczy byc moze masz zly protokol lub uszkodzony modul polaczenia. ZGW to to samo co KGM. I pamietaj....gaz to zlo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta STFT i LTFT to analogicznie addytywna i multiplikatywna i ponownie analogicznie krotkoterminowe i dlugoterminowe S-short L-long :) Jeżeli sterownik nie laczy byc moze masz zly protokol lub uszkodzony modul polaczenia. ZGW to to samo co KGM. I pamietaj....gaz to zlo :P

 

A to nie jest tak że LambdA Integrator to STFT


A


Korekta Addytywna to korekta typu LTFT tylko przy niskim obciążeniu ?

Korekta Multiplikatywna tez typu LTFT przy wysokim obciążeniu ?


Sterownik łączy ale tylko INPA i ISTA i to jak zwolnię szybkość transmisji na porcie COM1

Nie łączą programy typu Torque pro i inne na ELM czy nawet komputer STAG od lpg bo ma podejście pod OBD na pinie nr 7


Tak wiem gaz to zło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.