Skocz do zawartości

Black Week w sklepie Connected Drive


Pe.te

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Przez tydzień -20% w sklepie Connected Drive.


P.S.

Może w końcu się skuszę na to zawieszenie adaptacyjne M… :8)

Tylko nadal nie udało mi się uzyskać informacji co ono tak naprawdę daje (w stosunku do „zwykłego” adaptacyjnego), poza możliwością indywidualnej konfiguracji profili jazdy…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tez miałem temat podrążyć z tej okazji, więc się podpinam do tematu :-) Ja przyznam się szczerze dopiero po roku odkryłem w swoim aucie, że mam zawieszenie adaptacyjne i w trybie sport odczuwalnie się utwardza, czego mi do tej pory brakowało w eco pro.


A myślałem że w tym celu trzeba kupić ta opcje. Także teraz zgłupiałem co tak naprawdę daje ta opcja oprócz możliwości ustawienia sztywniejszego zawieszenia w innych trybach. A może jeszcze twardsze nastawy dochodzą (taki sport+)? Tego nigdzie nie znalazłem, ale może ktoś z użytkowników na forum to ma i się podzieli wrażeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie tylko sztywniejsze zawieszenie można ustawić w profilach jazdy - można ustawić każdy dostępny tryb pracy zawieszenia. Czyli oprócz charakterystyki układu kierowniczego i silnika, dochodzi we wszystkich profilach możliwość konfiguracji zawieszenia.


Ale czy oprócz powyższego przesiadka na wersję zawieszenia „M” daje coś jeszcze - tego nie udało się ustalić. Ostatnio dyskutowaliśmy ponownie ten temat w wątku spalinowych X3, również z dyskusji na Bimmers nie wynika nic konkretnego.


W każdym razie, jeśli zależy Ci na możliwości konfiguracji zawieszenia w trybie EcoPro i ustawienia np. sportowego - to ta opcja na pewno to dodaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.