Skocz do zawartości

Akcja przywoławcza: 0061830500


an6968

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem na stronie BMW : https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html#/bookmark=aHR0cHM6Ly9mb3Jtcy5ibXcuYXQvY29tbW9uL0JNVy9yZWNhbGwtYXBwL2luZGV4Lmh0bWw/bWFya2V0PXBsJmxuZz1wbA==

i okazało się że mam akcję przywoławczą 0061830500 (możliwość zapalenia samochodu), ktoś był na tej akcji coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym temacie jest o zaworze EGR,

Dzwoniłem do BMW w Piasecznie i tak jak piszesz akcja dotyczy wtyczki dmuchawy, jestem umówiony na jutro, podobno max 1,5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dotyczy EGR ale jakbyś zauważył pytania są ogólnie o akcje.

Warto jednak rozdzielić te różne akcje, gdyż zawór EGR problem dotyczy BMW 5 F10, tutaj problem tylko w BMW 3 E90.

Wiele osób może przeoczyć akcję przywoławczą która może doprowadzić do pożaru .

Dowiedziałem się w serwisie że będzie do wymiany rezystor dmuchawy i jego okablowanie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Akurat akcja na egr dotyczy praktycznie każdej serii. Od 1 po 7 i x'y tez. Trwa to już od wielu lat no ale tak to jest jak za mechanikę biorą się księgowi. Temat ma już swoje lata i widocznie tam stał się popularny - nieistotne.


Jakbyś tam zajrzał to dowiedziałbyś się, że temat akcji z wtyczką, dmuchawą, itp. też był tam wiele razy poruszany.


Najważniejsze, że udało się rozwiązać Twój problem :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat akcja na egr dotyczy praktycznie każdej serii. Od 1 po 7 i x'y tez. Trwa to już od wielu lat no ale tak to jest jak za mechanikę biorą się księgowi. Temat ma już swoje lata i widocznie tam stał się popularny - nieistotne.


Jakbyś tam zajrzał to dowiedziałbyś się, że temat akcji z wtyczką, dmuchawą, itp. też był tam wiele razy poruszany.


Najważniejsze, że udało się rozwiązać Twój problem :)

Widocznie mi umknęło, może dlatego że obserwuje tematy związane z serią 3 ,przy wyszukiwaniu po kodzie akcji też nic nie było na ten temat :reading2: .

Ciekawe czy komuś z forum też ta akcja przywoławcza umknęła, jeśli tak to nie ma za co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.