Skocz do zawartości

SIADA POMPA PALIWA ??


MAJSU_WuWuA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jakiś czas temu wyjeździłem cały bak w mojej E28 520i silnik M20B20 Motronic tzn już w drodze na stację poczułem jakbym miał za sobą doczepioną przyczepkę ale dotoczyłem się na stację i zatankowałem 20 litrów po tej sytuacji samochód jest trochę zamulony tzn gorzej się zbiera gaz w podłodze a on się jakoś gorzej rozpędza... Dzisiaj jechałem sobie i zapaliła się rezerwa odrazu jak to się stało znowu poczułem tzw efekt "niewidzialnej przyczepki" Smile tyle że w dużo mniejszym stopniu.. dodam jeszcze że przedtem tzn przed tym jak zabrakło mi benzyny gdy zapalała się lampka rezerwy to samochód zaczynał nierówno chodzic.. Co to może byc ?? Pompa pada czy może poprostu filtr się zapchał po tym jak się skończyło paliwo i wciągnął cały syf z dna baku ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty wiesz, że za zakładanie identycznych tematów w różnych działach można czapę zarobić :?:

 

(Ale jestem wredny, uwziąłem się dziś na MAJSU :8) :8) :8) :wink: )

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ale jestem wredny, uwziąłem się dziś na MAJSU :8) :8) :8) :wink: )

 

Człowiek zmartwiony stanem technicznym własnego autka jest zdolny do wszystkiego :D

Ciachnij sobie Radku kielicha i odpuść sobie :mrgreen: ... przynajmniej dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ale jestem wredny, uwziąłem się dziś na MAJSU :8) :8) :8) :wink: )

 

Człowiek zmartwiony stanem technicznym własnego autka jest zdolny do wszystkiego :D

Ciachnij sobie Radku kielicha i odpuść sobie :mrgreen: ... przynajmniej dzisiaj.

 

No dokładnie ! Tonący brzytwy się łapie ! ;) Na tamtym forum się nie można doczekac na żadną odpowiedź bo jest milion postów dziennie po 15 min post spada gdzieś na szary koniec i nikt go nawet nie czyta :? Pomyślałem że może tutaj mnie ktoś poratuje ! A tamte możesz w takim razie skasokwac Rapid masz u mnie "połówkę" za wyrozumiałośc ;) hehe No i co ma ktoś jakieś pomysły ? Niestety nieznam drugiej 520i z okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił pompę i - nawet jeżeli na razie okazałaby się niepotrzebna - woził ją w bagażniku. :8)

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś mi się wydaje że to pompa jednak :/ Rapid mówisz że gdzie dostanę Pierburga za 250 zł bo się zastanawiałem nad czymś takim z Allegro http://moto.allegro.pl/item137837820_pompa_paliwa_bmw_e12_e23_e24_e28_e30_318_320_325.html do tego dokupiłbym nowe sitko do baku bo pompa w E28 jest tylko jedna ta na zewnątrz tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.