Skocz do zawartości

Kable z silnika do wnętrza auta


LukaszSzczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Szukałem ale nie mogłem znaleźć takiego tematu, w którym mógłbym o to zapytać dlatego zakładam nowy. Chodzi o to, że chce wpuścić kabel z komory silnika do środka auta ale nie wiem gdzie znajdują się jakieś otwory przez które mógłbym wepchnąć kabel. Jeśli ktoś wie to z góry dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Szukałem ale nie mogłem znaleźć takiego tematu, w którym mógłbym o to zapytać dlatego zakładam nowy. Chodzi o to, że chce wpuścić kabel z komory silnika do środka auta ale nie wiem gdzie znajdują się jakieś otwory przez które mógłbym wepchnąć kabel. Jeśli ktoś wie to z góry dzięki za pomoc.

Z której strony chcesz je puszczać? od strony kierowcy czy pasażera?

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony

Jak otworzysz maskę, zdejmiesz osłonę przy podszybiu i zajrzysz tam to zobaczysz wiązkę dosyć grubą idącą przez przegrodę. Wokół tej wiązki jest guma, ja wwiercałem się właśnie w tą gumę. Tam nawet w jednym miejscu jest zagłębienie. Wwiercałem się chyba od strony kabiny. Trzeba zdjąć osłonę nad pedałami i tam jest dostęp.

Chodzi mi o tą gumę na lewo od zaznaczonego kwadratu na zdjęciu:

attachment.php?attachmentid=1785376&stc=1&d=1520996359

lub tutaj (G30), ale w F10 jest podobnie

vppyTGd.jpeg

MSQIcxP.jpeg

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.