Skocz do zawartości

E60 545i kilka problemów


drk75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje pomocy z kilkoma problemami, otóż:

1 Klimatyzacja włącza się kiedy chce a najczęściej nie chce, kiedy jest gorąco... jest nabita, nie ma wycieku czynnika.

2 Otwieranie z kluczyka to też loteria. Bateria jest ok bo jak działa to i z daleka i z bliska od auta.

3 Tylna lewa szyba opuszcza i zamyka się na raty, reszta szyb jest ok.

4 Zamek tylnej klapy nie otwiera się z pilota, musze to robić kluczykiem. Ale, żeby zamknąć bagażnik trzeba wcisnąć klamkę w klapie bo inaczej zamek nie zaczepia o zaczep zamka.

5 Jak jest gorąco to radio się wyłącza na jakiś czas.

6 lewa przednia lampka nad główną lampą (ta brewka pomarańczowa) zapala się na 30 sek. i gaśnie a następnie na tablicy wyświetla się błąd oświetleni. Jak wyłączę i włączę światła świeci 30 sek. i znów to samo.


Szukam osoby, która to ogarnie nie wymieniając połowy auta w częściach na zasadzie- zgaduj zgadula...

Mój 1 zaprzyjaźniony mechanik (bardzo uczciwy chłopak), który robi czystą mechanikę nie chce się podjąć, bo nie jest w stanie wykonać diagnozy.

Mój 2 zaprzyjaźniony mechanik, który na moją prośbę wyjął mi silnik z auta i wszystko co było do uszczelnienia uszczelnił (łącznie ze słynną rurką) i dodatkowy wymienił rozrząd mówi to samo co pierwszy..

Czy ktoś może mi pomóc, bądź wskazać osobę, która pomoże?

Będę zobowiązany.

Auto E60, 545i, automat, 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.