Skocz do zawartości

Zmiana foteli ze standardowych na sportowe


p_s88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię skóry która klei się latem a w zime jest lodowata więc chciałem zmienić fotele a że mam podstawowe to od razu chce przejść na sportowe z podgrzewaniem.

Udało mi się kupić fajny zestaw z alcantarą tyle że są ogrzewane i z pompowanymi boczkami. Czy po przełożeniu nie będzie błędu airbag i pompowanie boczków będzie działać?

Z ogrzewaniem mi się nie spieszy, bo potrzebami jest wiązka i panel plus kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeżeli pojawi się błąd airbag, to go skasujesz bez problemu.

Na wyłączonym silniku i bez kluczyka w aucie, raczej nie pojawi się (np. przy wymianie kierownicy w X3 F25 nie pojawia się błąd poduszki).

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby ktoś miał podobne pytanie to zostawiam odpowiedź na przyszłość:)

Zgasiłem auto, czekając aż się uśpi podkręcałem śruby mocujące i dopiero jak zgasła lampka przy skrzyni biegów odłączyłem akumulator i kostki. Po wszystkim żadnych błędów oprócz standardowego "4x4" które samo znika po chwili od ruszenia.

Fotele sportowe w alcantarze i grzane. Nie był to zakup pierwszej potrzeby więc szukałem z rok czasu aż pojawiła się oferta na olxie. Wersja europejska z 2015 roku wraz z boczkami za 1000zl + 200zl przesyłka paletowa.

Z racji tego że miałem całkowitą podstawę muszę przygotować jeszcze jakieś 400zl na pociągnięcie przewodów do ogrzewania i zasilania pompowanych boczków wraz z kodowaniem. Na tym się nie znam i wolę komuś to zlecić:)

Ogólnie nie żałuję ani złotówki. Pomiędzy standardowymi fotelami a sportowymi jest przepaść. (Oczywiście daleko im do komfortów chodź by z E60). W końcu nie mam klejącej się do ciała skóry i co najważniejsze fotel nie kończy mi się w połowie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.