Skocz do zawartości

525i - napęd CD/DVD i buczenie


mikolaj217

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


po zgaszeniu samochodu zanim samochód się uśpi, słyszę zawsze napęd CD lub DVD (nie wiem, który dokładnie), jakby próbował 6 razy przeładować płytę lub załadować utwór (mechaniczny dźwięk z napędu - oczywiście są puste). Oba napędy są sprawne i odtwarzają płyty.


Dzieje się to także po otwarciu auta z kluczyka (przed odpaleniem), do tego z okolic CCC wydobywa się jakby buczący dźwięk (coś na wzór braku uziemienia? - nie wiem jak to dokładnie opisać, dźwięk znika po paru minutach, po uśpieniu się auta)


Komputer był kiedyś naprawiany, a potem inna osoba mi go kodowała pod VIN, możliwe że to kwestia zakodowania czegoś?


Auto bez zmieniarki płyt, pomyślałem że może ma zakodowane jakby tą zmieniarkę miał, jak to sprawdzić? (posiadam kabel i NCS).

2004 rok , radio CCC NAVI Professional


Liczę na jakieś sugestie i pomoc.

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, CCC przed uśpieniem również tzw. kilkukrotnie przeładowywało płytę. Działo się to przez ok.6 lat.

Po czym całkowicie umarło z dnia na dzień.

Jednostka nigdy wcześniej nieregenerowana (fabryczne plomby).

Po regeneracji wszystko ok, ale przed uśpieniem również słyszę któryś z napędów kilkukrotnie.

HW 4.4, cokolwiek to znaczy.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.