Skocz do zawartości

m52b20 ms 41 piny help

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam wszystkich bimmereforumowiczow jestem tu nowy wiec wybaczcie temat pewnie był .mam m52b20 na sterowbniku siemens ms 41 w budzie e46 walcze z wiązką i caly czas brak iskry i sterowania wtryskami.ews usuniety systemowo .moze ktos napisac ktore piny w ecu musza byc podpiete zeby odpalic motor?? nie warzne są sygnaly liczxnika wskaznikow czy abs chodzi mi o same odpaklenie z gory dzieki Panowie
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jak usunąłeś ews ze sterownika silnika, to wystarczy wypiąć moduł EWS, zmostkować dwa grube kable we wtyczce i pali.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
to wiem on kreci chodzi mi dokładnie jakie poteciały ida na ktore piny w ecu .ja ogulnie siwdze w brazy mechanicznej ale ms 43 i w gore a tu taki prosty m52 mnie szkoli czyt dokladnie co napisałem brak sygnalu na wtryski i cewki a nie ze brak reakcji na kluczyk tak!
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

To napisz coś więcej, bo tak to, nie bardzo wiadomo o co chodzi. Jak tylko usunąłeś ews ze sterownika to, ma palić tak jak pisałem, pod warunkiem że ews prawidłowo usunięty i pin odpowiedzialny za sygnał między modułem EWS a sterownikiem silnika ma być odcięty, bo efekt będzie taki jak piszesz.

Chyba że to jakiś swap rzeźba to masz rozpiskę

http://www.fekzen.se/StandAlone/

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
no swap pisalem silnik z e39 m52 b20 w budzie e 46 i potrzebuje dokladnbie opis zasilan wchodzacych na ecu ktore są odpowiedzialne ze uruchomienie silnika
Opublikowano
  • Autor
dzieki za rospiske
Opublikowano
  • Autor

dalej lipa inpa widzi wszystko jest napiecie na czujnikach wałka na przepustnicy pompa paliwa sie wysterowuje na wtryskach mam +12 brakuje minusa sterującego tak samona cewkach +12 masa ta co idzie z budy brakuje - sterujacego ktos mial taki problem "???

na pin 73 sterownika czyki sygnal in z dme relay ma byc + czy minus ???? gdzie brakuje tej masy ze sterownik nie wypuszcza zadnych sygnalow sterujacych po - i dodam ze to samo sie dzieje na 3 innych sterownikach ktore w swoich autach normalne dzialają [BAD] no brak pomysłu

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Odciąleś przewod miedzy modułem ews a 18 pinen sterownika?
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
jasne ale temat ogarniety przyczyną był nie podpuiety jeden + po stacyjce .....dzieki wszystkim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.