dalej lipa inpa widzi wszystko jest napiecie na czujnikach wałka na przepustnicy pompa paliwa sie wysterowuje na wtryskach mam +12 brakuje minusa sterującego tak samona cewkach +12 masa ta co idzie z budy brakuje - sterujacego ktos mial taki problem "??? na pin 73 sterownika czyki sygnal in z dme relay ma byc + czy minus ???? gdzie brakuje tej masy ze sterownik nie wypuszcza zadnych sygnalow sterujacych po - i dodam ze to samo sie dzieje na 3 innych sterownikach ktore w swoich autach normalne dzialają [BAD] no brak pomysłu