Skocz do zawartości

Pytanie do Chris Bangle odpowiedzialnego za obecny styl BMW


928alpi

Rekomendowane odpowiedzi

Sweet > Chris nic nie mowil o powrocie do starego stylu…juz raczej o wyrwaniu do przodu…

Mowil o nowych projektantach ze zalezy im na takich ktorzy na prawde zaprezentuja cos nowego a nei takich ktorzy potrafia “rysowac” BMW.

Bastek & Marcin 978> argument o sprzedazy BMW jest bardzo mocnym argumentem w dyskusji. Mozna nim zakonczyc praktycznie kazda wieksza krytyke stylu. 

Non_plus_ultra > Nie mysle zeby awans Chrisa przystopowal jego ideologie i podejscie do projektowania przyszlych wyrobow BMW. Bedzie mial wiecej czasu na argumenty. Po bezposrednim kontakcie z nim widac golym okiem, ze facet jest na fali i nie zawroci z obranej drogi… a bezposrednio Adrian van Hooydonk

Marcin P. > Ja tez sie nawrocilem na Bangle’a. Ma facet nie malo wiedzy i uzywa ja.

 

CDN mam nadzieje 

Szerokiej drogi

 

A ja :?: :cry2: :cry2: :cry2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

flame... hmm. szkoda. czym nowsze, panie, tym gorsiejsze. dobrze, że chociaż technologicznie nowe bmw są ok. i tak wolałem klasyki :wink:

 

928alpi, dziękuję za odpowiedź. do końca miałem nadzieję, ale cóż. garska sympatyków klasyków, których w dodatku i tak nie stać na nowy egzemplarz, nie zmieni strategii takiej dużej firmy. może to i lepiej, że klasyki pozostaną niepowtarzalne.

rdgs, sweet

 

ps: nie mogę powstrzymać się od tego pytania: 928alpi, czy liczby 928 w Twoim nicku to jakiś sentyment do porsche? mimo że to forum bmw, możesz śmiało się przyznać. ja np mam dużo sympatii dla tego modelu; kilka lat temu skleiłem model '78 928 i do dzisiaj stoi na moim regale (chociaż GTS byłby lepszy :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: nie mogę powstrzymać się od tego pytania: 928alpi, czy liczby 928 w Twoim nicku to jakiś sentyment do porsche? mimo że to forum bmw, możesz śmiało się przyznać. ja np mam dużo sympatii dla tego modelu; kilka lat temu skleiłem model '78 928 i do dzisiaj stoi na moim regale (chociaż GTS byłby lepszy :wink: ).

 

sweet > masz racje, mam wielki sentyment do modelu 928 firmy Porsche.

Przez kilka lat mialem takie auto, uczestniczylem w zjazdach, rajdach orientacyjnych itp :-) Czasem pisze na Forum Porsche Club Poland jako 928alpi :D

Edytowane przez 928alpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja :?: :cry2: :cry2: :cry2:

siwy myslalem ze juz szalejesz na stronce (car design news) ktora Ci podalem i na tamtym forum zbierasz info jak sie dostac do dzialu projektowego BMW :)

Pisales, ze nie masz jeszcze zadnego doswiadczenia z projektowaniem na PC > zerknij na Digital Modeling.

Polecam na poczatek ten Rhino tutorial > http://lmd.ifrance.com/html/audittus.html

Trzymaj sie i szerokiej drogi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila jechalem sobie za BMW E60 530d Touring i powiem tylko tyle

to auto wygląda żałośnie

Wygląda tak żałośnie ze jak zobaczyl w lusterku piękne E39 momentalnie zjechal na prawy pas (widocznie chcial nacieszyc oko pięknem stylowego BMW)

 

jak tak sobie patrzyłem na tylnie swiatala i cala linie nadwozia E60 Touring to jedyne skojarzenia jakie mi przychodzily do glowy to byly : Korea Pd, Mass Production, Marceting for Life, Deawoo Corporation

 

zal mi bylo wlasciciela tego E60, widzialem w jego oczach smutek i zal patrzac na moje piekne E39 oddalajace sie na horyzoncie

 

a Pan Chris Bangle powinien zatrudnic sie w korporacji Mitsubishi lub Nissan - tam spelnilby swoje zachcianki w 100%

i nie piszcie tu bzdur ze zwiekszyla sie sprzedaz BMW bo to akurat nie ma zwiazku z nowym designem BMW tylko z olbrzymim wzrostem stopy zyciowej ludzi na swiecie i wielkim wzrostem popytu na luksusowe samochody

 

Jestem pewien ze gdyby BMW zwolnilo tego patalacha i zatrudnili by designera, ktory przwrocilby klimat prawdziwych BMW ala E32 czy E34 w nowym wydaniu to popyt na samochody spod szyldu niebieskiego smigla wzroslby kilkukrotnie !

 

tak czy owak ja mimo iz mnie stac zostaje przy E39 i czekam az zwolnia pana Bangle

jesli nie kupie sobie piekne nowe Audi A6, ktore miazdzy pod kazdym wzgledem BMW E60

 

pozdrawiam,

Pelikan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi do BMW nigdy :cool2: BMW zawsze bedzie lepsze bo mimo iz wyglada jak wyglada lepiej sie prowadzi i wogole pod tym wzgledem to prawdziwe BMW a nowe silniki tez sa dobre nie bez powodu wygrywaja konkursy a audi z napedem na przod czy 4x4 to dla mnie tylko zwykle auto BMW i Mercedes to sa konkurenci :cool2:

jestem ciekaw jak wyprzedziles ursusem E61...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie, opinia wlascicieli Peugotów 106 jest dla kierownictwa BMW raczej mało istotna

no ludzi bez prawka takze, ale glownie ogolnie ludzi ktorzy i tak jezdza wtornymi, obojetnie czy to bmw czy peugeot

 

p.s. diesel na pole

pole position :)?

 

Pelikan moja cala rodzina jezdzi BMW a 106 mam po mamie zeby sie dobrze nauczyc jezdzic inni zaczynali od maluszka a ja od 106 i nawet jestem zadowolony ze mam chociaz to i jak dobrze pojdzie bede mial go tylko do przyszlego roku.

Zalew a to ze nie mam prawka nie ma nic wspolnego. Ps jesli szukasz nadal kola zamochowego to wal na gg jesli chcesz oczywisicie

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew a to ze nie mam prawka nie ma nic wspolnego.

ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego.

 

Ps jesli szukasz nadal kola zamochowego to wal na gg jesli chcesz oczywisicie

o. jedno zrodlo ma miec, jesli sie nie wywiaze to podbije. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps jesli szukasz nadal kola zamochowego to wal na gg jesli chcesz oczywisicie
o. jedno zrodlo ma miec, jesli sie nie wywiaze to podbije. dzieki.

spoko :wink:

a co do tego to w sumie masz racje... Jedno jest pewne najlepsze beemki powstawaly od 1965-1995 czyli do E34 :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale glownie ogolnie ludzi ktorzy i tak jezdza wtornymi, obojetnie czy to bmw czy peugeot

 

kazda firma najwiecej zarabia na czesciach, wiec to czy jezdzisz bmw czy oplem dla kierownictwa bmw ma jakies znaczenie:)

"there's more to living than only surviving"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale glownie ogolnie ludzi ktorzy i tak jezdza wtornymi, obojetnie czy to bmw czy peugeot

 

kazda firma najwiecej zarabia na czesciach, wiec to czy jezdzisz bmw czy oplem dla kierownictwa bmw ma jakies znaczenie:)

ale chyba czesciach w miare nowych fur, bo wlasciciele 10-20letnich to raczej w uzywkach i zamiennikach leca, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew a to ze nie mam prawka nie ma nic wspolnego.

ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego.

 

pol miliona zlotych ? lol to E60 ma prysznic w bagazniku ?

www.bmw.pl <-- zrob sobie update

 

poza tym tylko sprawni inaczej kupuja BMW u dealera (no chyba ze touring w leasingu na firme)

www.autoscout24.de i przyprowadzasz piekne E60 za 100k :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew a to ze nie mam prawka nie ma nic wspolnego.

ma tyle ze opinia ze e60 jest beznadziejna jest tak samo warta twoja (jnie masz prawka), jak i moja (mam 20letni samochod) i wiekszosci reszty tego forum (nie kupia w najblizszym czasie samochodu za pol miliona pln), ot tyle ma wspolnego.

 

pol miliona zlotych ? lol to E60 ma prysznic w bagazniku ?

www.bmw.pl <-- zrob sobie update

 

poza tym tylko sprawni inaczej kupuja BMW u dealera (no chyba ze touring w leasingu na firme)

www.autoscout24.de i przyprowadzasz piekne E60 za 100k :D

po pierwsze - nie napisalem ze te pol miliona za e60 tylko w przenosni

po drugie - nie trzaba byc sprawnym inaczej zbey kupic nowe auto

po trzecie - nie tylko leasing jest powodem kupowania samochodow u dealera

po czwarte - nie tylko kombi mozna w leasing

po piate - za 100k i tak bym nie kupil e60 i po szoste nie mam tego problemu teraz niestety wiec mi wszystko jedno ile kosztuje uzywane brzydkie bmw na autoscout w porownaniu do salonowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po siódme - mój znajomy całkiem niedawno przyprowadził piekne E60 530i 2003 rok, maly przebieg, steptronic, skóry, 1 wlasciciel, unfallfrei, itd itp

po opłatach wyniosła go 95 tys zł

 

jakies pytania ?

 

Co to ma wspólnego z tematem wątka? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy myslalem ze juz szalejesz na stronce (car design news) ktora Ci podalem i na tamtym forum zbierasz info jak sie dostac do dzialu projektowego BMW :)

Pisales, ze nie masz jeszcze zadnego doswiadczenia z projektowaniem na PC > zerknij na Digital Modeling.

Polecam na poczatek ten Rhino tutorial > http://lmd.ifrance.com/html/audittus.html

Trzymaj sie i szerokiej drogi :-)

Tak jak juz pisalem... zero znajomosci angielskiego... i po karierze. :mrgreen:

A moglo byc tak pieknie :cry2: :cry2: :cry2:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem... zero znajomosci angielskiego... i po karierze. :mrgreen:

A moglo byc tak pieknie :cry2: :cry2: :cry2:

 

No to poszukaj niemieckie stronki. Na pewno sa a skoro nadajesz z Wiesbaden to pewnie z tym nie masz klopotu.

Kariera na pewno tez by wymagala ciaglego douczania...

Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszukaj niemieckie stronki. Na pewno sa a skoro nadajesz z Wiesbaden to pewnie z tym nie masz klopotu.

Kariera na pewno tez by wymagala ciaglego douczania...

Powodzenia :-)

Nie wiem jak to sie fachowo nazywa po niemiecku... "zamiast sie uczyc, rzucalem w szkole kamieniami". :cry2: :mrgreen: :wink:

Bayerische Motoren Werke... i tak trzymac!!!

http://img435.imageshack.us/img435/930/fv3df.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj kiedy odejdzie z Bmw i przejdzie do Mercedesa :twisted2:

 

Spytaj też kiedy wróci deska rozdzielcza skierowana w stronę kierowcy.

Tak! to jest to, nic ująć tylko pomarzyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy > Za tydzien jade na wyklad i spotkanie z Chris Bangle > szefem odpowiedzialnym za obecna stylistyke BMW.

Jezeli ktos z forumowiczow ma jakies ciekawe pytanie do Chris'a > moglbym je zadac.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :-)

Rozpętałeś burzę uczuć, pragnień i innych zachcianek :norty: ...Hmm to źle wpływa na morale polskiego społeczeństwa :P . Ale powiedz jednak on naszych pragnieniach, jak możesz.

Pozdrawiam

Irek

made in Kraków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rzeczy > Za tydzien jade na wyklad i spotkanie z Chris Bangle > szefem odpowiedzialnym za obecna stylistyke BMW.

Jezeli ktos z forumowiczow ma jakies ciekawe pytanie do Chris'a > moglbym je zadac.

Pozdrawiam i szerokiej drogi :-)

Rozpętałeś burzę uczuć, pragnień i innych zachcianek :norty: ...Hmm to źle wpływa na morale polskiego społeczeństwa :P . Ale powiedz jednak on naszych pragnieniach, jak możesz.

Pozdrawiam

Irek

made in Kraków!

mayzel-miasto Smoka > o rany, od razu burze :twisted: ...tez jestem za deska rozdzielcza zorientowana na kierowce. Ostatnie ...trendy roznych producentow aut od tego odchodza...ale gdybym mial wplyw na to co zrobia w BMW to taka deska by byla na pierwszym miejscu. Pamietam jak siadalem w BMW to bylo cos zupelnie innego niz w innych autach.

Kierowca byl najwazniejszy. I zazwyczaj wlasciciel kierowal swoim autem.

Chris jest, z tego co sie zorientowalem, zawalony krytyka i pochwalami i zyczeniami od milosnikow BMW.

Krakow :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.