Skocz do zawartości

BMW F10 LCI zmiana nagłośnienia HiFi na Harman Kardon CHINA


mordex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam w aucie zestaw nagłośnienia 676 HiFi i chciałem założyć Harman Kardon z Chin i położyć wygłuszenie, pytałem sprzedawcę czy zestaw 10 głośników obsłuży oryginalny wzmacniacz i odpisał że obsłuży w 100%, zestaw ma 250W. Sceptycznie jestem nastawiony do tego co piszą Chińczycy bo różnie to bywa dlatego chciałem się upewnić. W tym wypadku zostaną zmienione wszystkie głośniki prócz niskotonowych pod siedzeniami, czy będzie znaczna poprawa czy pic na wodę?


IMG-20220304-070440.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze to te pod fotelami:)


mało tego... sterownik czy tam piec harmann logic7 czy jak mu tam, to tez musi byc zebyś poczuł rożnicę.


Dokładałem oryginalny zestaw w brzezinach koło łodzi,


nie był to majątek....


róznica fenomenalna... kolega ma 7mke harmann - 2017 wiec modelowo wysoko.


mówi, że u mnie gra duzo czyściej, głośniej i lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Odświeże trochę temat.


Jakie są różnice w nagłośnieniu między standard, a hifi?

W obecnym F11 z końcówki 2010 posiadam chyba to gorsze, porównuje sobie do poprzedniej F10 i tam grało zdecydowanie lepiej + po vinie było hifi, a tutaj nawet nie ma, wiec zapewne jest standard. W poprzednim bmw miałem dodatkowo głośniki na słupkach (obecnie nie mam) do tego drzwi przód, na desce i z tylu dwa na podsufitce. Czy różnica między podstawowym audio, a hifi to tylko dodatkowe 2 głośniki czy różnią się wszystkie głośniki? I czy w hifi jest wzmacniacz?


Chciałbym zmienić na Hifi i to by mi w zupełności wystarczyło. Co potrzebuje? Trzeba kodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.