Skocz do zawartości

Problem zagadka


BŁAŻEJBMW.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprzątałem dziś w bagażniku z góry mówię że elektryka to nie jest moją mocną stroną. ;)

Od dłuższego czasu myślę żeby pod orginalne radio business CD podczepić wzmacniacz i z ckw patrzyłem czy ktoś już nie próbował wcześniej i napotkałem to od czego to jest od org wzmacniacza czy co ?

https://we.tl/t-t67H8cm43I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To napewno nie było oryginalnie w aucie, są to kostki ISO do radia. Ktoś coś sztukował, może być że na jednej kostce masz zasilanie a na drugiej sygnał audio z radia. Jednak jeśli nie masz o tym bladego pojęcia to niech ktoś ci to sprawdzi. Najlepiej idź po wiązce, ale pewnie leci to do radia. Mogło być użyte do wzmacniacza.
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napewno nie było oryginalnie w aucie, są to kostki ISO do radia. Ktoś coś sztukował, może być że na jednej kostce masz zasilanie a na drugiej sygnał audio z radia. Jednak jeśli nie masz o tym bladego pojęcia to niech ktoś ci to sprawdzi. Najlepiej idź po wiązce, ale pewnie leci to do radia. Mogło być użyte do wzmacniacza.

Jest realne że ktoś mógł przelutowac do oryginału i wypuścić kable do bagażnika żeby móc normalne radio podłączyć ? Czy tak raczej się nie da? Bo orginalne działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystko się da, tylko po co. Dopóki nie sprawdzisz gdzie te kable są wpięte to można sobie gdybać. Jak były dokładane to pewnie idą pod listwą przy progu.

Twój link zaraz wygaśnie więc wrzucam twoje zdjęcie.

IMG20220126160418-1.jpg

Możesz też w ciemno wyjąć radio i zobaczyć czy coś jest tam podpięte po za oryginalną wiązką.

Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.