Skocz do zawartości

PRAWY przedni kierunkowskaz bmw g20


wx007

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy jestem właścicielem bmw g20. Problem mam ziwazany z prawym przednim kierunkowskazem. Na poczatku raz na jakiś czas ( raz na około 100 km) po włączeniu prawego kierunkowskazu na desce wyskakiwał błąd "awaria prawego przedniego keirunkowskazu. Awaria przednich świateł"

po wyłączneiu i właczeniu auta wszystko wracało do normy i po jakims czasie znowu wyskakiwał bład

teraz problem trwa juz 2 miesiacei pojawia sie coraz czesciej praktycznie juz po kazdym odpaleniu auta. Swiatla dzialaja normalnie problem z samym kierunkowskazem. Wczoraj jadac w trasie na dzien dobry wyskoczyl blad po przejechaniu kilku kilometrow wlaczajac kierunkwoskaz juz wszystko dzialo normalnie dopiero po ktoryms uzyciu kierunkowskazu wyskoczyl znowu blad. gdy blad wyskoczy kierunkwoskaz nie dziala a lampa normalnie w pelni dziala.


Co moze byc przyczyna? wymienialem moduł boczny od kierunkwoskazu w lampie ale problem nadal wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem komunikat o awarii przedniej lampy, chyba też prawej. Świeciło normalnie, wyświetlał się tylko ten błąd.

Odstawiłem auto do ASO, ponad 2 dni się z tym męczyli. Dopiero po kontakcie z centralą dostali najnowsze oprogramowanie sterownika świateł i od aktualizacji błąd się nie pojawia.

Naprawa w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.