Skocz do zawartości

Bezpiecznik swiec zarowych


maniek71

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie poszukuje bezpiecznika swiec w e91 2 0d m47.

W e46 podany problem występuje ze czasami się przepala chociaż ludzie wymieniają swiece i sterownik jak w moim pzlrzypadku. Kabel zasilający tez mam mowy. Niewiem gdzie szukać takiego bezpiecznika oprócz skrzynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miałbys pełno błędów od :

-Solenoid valve, exhaust gas re-circulation

-Heating, crankcase breather

-Electric changeover valve, swirlflaps

-Oxygen sensor before catalytic converter

-Oil level sensor

-Preheating control unit

sterownik świec żarowych to ostatni, reszte przetlumacz.

Jeśli masz pod co podłaczyć auto, to od razu zobaczysz czy jest sprawny.

Tylko raz czytalem tu, że sie komuś przepalił, jak kombinował z podłączaniem sterownika bez wtyczki. Innego bezpiecznika na sterowniku nie ma.

Jak ci nie grzeje to problem jest gdzie indziej. Napisz jakie masz błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie sterownika i przewodu oraz miesiac temu swiec 2 nie grzaly. Wyswietla blad 4 swiec na minusowych i telepie autem. to jedyny blad jaki wyswietla.

Zaczelo sie to ostatnio jak wyswietlilo mi kontrolke abs i esp podczas wolnej jazdy na moment. Jak podpiolem wyskoczyl blad zbyt wysokiego napiecia na czujniku abs, jakby alternator przeladowal na moment stalo sie to raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz błąd wszystkich świec i pewien jesteś świec to zostaje albo kabel albo steriwnik. Po wyjeciu strownika możesz go zmierzyć na stole. Kolega nagral fajny filmik jesli chodzi o pomiary


Ja jednak jestem za regenerowaniem tych sterowników, zamiast kupować nowe, które szybko się kończą. Jak bedzie zepsuty i bedziesz chciał regenerować to pisz.

Po wyjęciu modulu z auta obejrzyj pojedyncze gmiazdo w środku czy plastik na dole nie jest nadtopiony i czy sama wtyczka nie jest stopiona. Jesli jest cacy to możesz stary zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.