Skocz do zawartości

Przedłużenie gwarancji


soonny4wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

amadeus765, BSI możesz dokupić kiedy chcesz . BRI przez 90 dni od daty I rejestracji .


Co do rabatowania BSI/BRI - wiem co piszę - przez ostatnie 8 lat kupiłem ponad 100 sztuk nowych BMW, więc uwierzcie mi, wiem co piszę :D . To się nie rabatuje. A jak komuś się wydaje, że dostał rabat , to niech zainwestuje w nowy kalkulator i jeszcze raz przeliczy :mad2: .

 

100 sztuk? Ładna flota ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Oto jak działały rabaty na pakiety w moim przypadku:


Od razu zaznaczę - najpierw kupiłem samochód, a później dokupiłem do niego pakiet, także ceny jednego i drugiego były od siebie niezależne.


Sprawdziłem przed chwilą fakturę z pakietem. Rzeczywiście, kolumna "Rabat %" pokazuje 0, natomiast "Cena jednostkowa netto" została odpowiednio obniżona, przez co Wartość brutto spadła z 5100 do kwoty obniżonej o wynegocjowaną wartość rabatu.


Więc tak - pakiety się rabatuje.

 

Kiedy kupowałeś? Wtedy była może taka cena a nie rabat. Albo była jakaś jednorazowa promocja. Ja np kupowałem BSI na black week i w ciągu kilku dni była jednorazowa promocja -30% co nie oznacza ze się pakiety rabatuje. Kupowałem kilka BMW w rożnym czasie i wiele pakietów i zawsze był temat braku rabatowania. Arturo przy 100 autach ani razu nie dostał rabatu, ale wg Ciebie jest rabatowanie co do zasady.


Proponuje zebys zadzwonił w poniedziałek do swojego handlowca i zapytał o ofertę rabatów na pakiety do swojego auta i napisz nam na forum jaka odpowiedz dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałeś? Wtedy była może taka cena a nie rabat. Albo była jakaś jednorazowa promocja. Ja np kupowałem BSI na black week i w ciągu kilku dni była jednorazowa promocja -30% co nie oznacza ze się pakiety rabatuje. Kupowałem kilka BMW w rożnym czasie i wiele pakietów i zawsze był temat braku rabatowania. Arturo przy 100 autach ani razu nie dostał rabatu, ale wg Ciebie jest rabatowanie co do zasady.


Proponuje zebys zadzwonił w poniedziałek do swojego handlowca i zapytał o ofertę rabatów na pakiety do swojego auta i napisz nam na forum jaka odpowiedz dostałeś.

 

Tak i ta jednorazowa promocja akurat dawała dokładnie taki % rabatu, jak dostałem na całe auto.

Z handlowcem już rozmawiałem kupując samochód, umówiliśmy się na rabat na pakiety zgodny z rabatem na auto i tak też dostałem na fakturze.


Opisałem jak to u mnie wyglądało i na tym kończę temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u mnie też było - w przypadku 3er i 5er- jak koledzy piszą , BSI i BRI nie są uwzględniane w rabacie na auto , a na dowód 2 miesiące temu zamówiłem 5er , wstępnie z leasingiem na 4lata i BRI na 4 lata , zmieniłem zdanie i prosiłem o nową kalkulację leasingu na 3 lata z BRI na 3 lata który o kilka tysiące był tańsze w porównaniu do tego na 4 lata , i faktycznie w nowej kalkulacji kwota rabatu nie uległa zmiany , czyli na chłopski mój rozum ten pakiet nie był objęty rabatem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączając się pod temat : co sądzicie o pakiecie przeglądów ?

To, ze gwarancja ma sens, to raczej pewne, ale zastanawiam się nad opcją za 4K i przeglądach na 5 lat / 100tys.

Ogólnie rocznie robię około 10tys, a przegląd według bmw należy robić co 2 lata. Pomijając przegląd "zerowy" po 2-3 tys za który i tam muszę zapłacić z własnej kieszeni, to pewnie wyjdą mi 2 przeglądy przez to 5 lat. Z matematycznego punktu widzenia, niby nie ma sensu brać pakietu... Braliście tą opcję ? Ile płacicie za przeglądy ?

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zadzwoń do serwisu, podaj swój vin i poproś o wycenę opcji 5 lat/60kkm luv 5/80kkm I taka kup po odbiorze auta. Jak wyjeżdzasz więcej to dopłacisz różnice później. Przelicz czy Ci się opłaca, ale na 90% tak, chyba ze po warsztatach poza Aso będziesz chciał po kosztach dłubać. Olej Ci pewnie wyjdzie po ok 25k, przy okazji filtry, filtr kabinowy. Co drugi olej jest większy serwis w którym dochodzi pare rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do serwisu, podaj swój vin i poproś o wycenę opcji 5 lat/60kkm luv 5/80kkm I taka kup po odbiorze auta. Jak wyjeżdzasz więcej to dopłacisz różnice później. Przelicz czy Ci się opłaca, ale na 90% tak, chyba ze po warsztatach poza Aso będziesz chciał po kosztach dłubać. Olej Ci pewnie wyjdzie po ok 25k, przy okazji filtry, filtr kabinowy. Co drugi olej jest większy serwis w którym dochodzi pare rzeczy.

No i to jest pomysł :)

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do serwisu, podaj swój vin i poproś o wycenę opcji 5 lat/60kkm luv 5/80kkm I taka kup po odbiorze auta. Jak wyjeżdzasz więcej to dopłacisz różnice później. Przelicz czy Ci się opłaca, ale na 90% tak, chyba ze po warsztatach poza Aso będziesz chciał po kosztach dłubać. Olej Ci pewnie wyjdzie po ok 25k, przy okazji filtry, filtr kabinowy. Co drugi olej jest większy serwis w którym dochodzi pare rzeczy.

No i to jest pomysł :)

 

Tylko czy posiadasz już VIN swojego auta? Bo ja nie dostałem konkretnej wyceny z uwagi że jeszcze nie znam VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do serwisu, podaj swój vin i poproś o wycenę opcji 5 lat/60kkm luv 5/80kkm I taka kup po odbiorze auta. Jak wyjeżdzasz więcej to dopłacisz różnice później. Przelicz czy Ci się opłaca, ale na 90% tak, chyba ze po warsztatach poza Aso będziesz chciał po kosztach dłubać. Olej Ci pewnie wyjdzie po ok 25k, przy okazji filtry, filtr kabinowy. Co drugi olej jest większy serwis w którym dochodzi pare rzeczy.

No i to jest pomysł :)

 

Tylko czy posiadasz już VIN swojego auta? Bo ja nie dostałem konkretnej wyceny z uwagi że jeszcze nie znam VIN

nie, jeszcze nie, pytam na przyszłość jak to rozegrać ;)
Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieduża oszczędność, kosztem kilometrów :)


- Pakiet Service Inclusive - 5 lat / 60.000km - 3100 zł

- Pakiet Service Inclusive - 5 lat / 80.000km - 3900 zł

- Pakiet Service Inclusive - 5 lat / 100.000km - 4000 zł


Dodatkowo usłyszałem, że są to ceny przy zamówieniu. Dokupienie przy odbiorze lub później będzie droższe.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przedłużenie gwarancji ?? Czy też przy zamówieniu !!!

Usłyszałem, że może się też różnić cena. Planowane są podwyżki, więc nie będzie obowiązywała cena z dnia zamówienia przy dokupieniu później.

Bez-tytu-u.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.