Skocz do zawartości

e87 116i Przeskoczony rozrząd


serwri

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Przeskoczył mi rozrząd w moim 116i 122KM Chce przywrócić autko do życia biorąc pod uwagę, że przejechałem nim zaledwie 100km od momentu zakupu i pod domem mi się to stało. Zastanawiam się jakie są koszty naprawy takiej usterki. Dodatkowo rozmyślam czy nie dołożyć paru groszy i nie zrobić swapa silnika na może coś mocniejszego i bez wadliwego napinacza rozrządu. Jeżeli doszło by do swapa zależało by mi by to było plug&play. By modyfikacje nie szły za daleko. Liczę się z wymianą silnika ewentualnie skrzyni (obecnie jest 5 biegów) i elektryki. Fajnie jakby osprzęt został, ale życie weryfikuje "fajnie by było" i domyślam się, że tu też parę groszy też pęknie. Autko mi się bardzo podoba i chciałbym je przywrócić do życia.


Na silniki m i plug&play nie ma co liczyć. Więc może n52?? Jak jest z kompatybilnością budy?? Trzeba spawać/ciąć?? Cokolwiek z poprzedniego osprzętu czyli n42 będzie pasować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ty nie masz n42 tylko n45. Wszystko jest plug&play, kupujesz uderzone z tylu (przod bedziesz potrzebowal), 130i, plug&play przekladasz caly samochod (wiazka, silnik, skrzynia, wszystkie ecu, zawieszenie, dyfer, hamulce, bak, przewody itp itd) do swojego. Prosta sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

For example, when students see the red color in the blackboard, they feel not eased.

The candies which are packaged in green often not sells well and the food will not considered to be packaged in blue.

The rule that color has something to do with people

s mood, so the wise manufacturers make use of this rule to catch people’s attention. They choose the color that pleases customers and make more profits.

Within this "Inner Vision" there lies the magic of living your life with passion

fulfillment and purpose. This means being true to who you really are —and living your life on purpose with all the passion and energy you are capable of living.

stocks martingale trading bot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.