Skocz do zawartości

CONNECTED BOOSTER XL


jahan2506

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Czy ktoś z Was zakupił może ten pakiet Connected Booster XL za 400zł? Pytam, ponieważ zaciekawiły mnie poniższe opcje, w szczególności sterowanie głosowe online, jednak w moim przypadku zamówienie zostało anulowane, ponieważ część opcji mam już zawartych w pakiecie. Dziwna sprawa, iż na podstawie numeru VIN system pokazuje możliwość zakupu tego pakietu, a w rzeczywistości jest to niemożliwe.


Podczas kontaktu telefonicznego z BMW Connected Drive zostałem poinformowany, iż nie wiadomo dlaczego tak się stało i mam się odezwać w przyszłym tygodniu.


Pytanie czy w końcu można będzie wydawać polecenia głosowe w języku polskim? Mam taką nadzieję :wink:


Automate My Habits


Jeśli jest zimno, włączasz ogrzewanie foteli na trzecim poziomie? Funkcja Automate My Habits zapamiętuje preferowane ustawienia i na życzenie wprowadza je automatycznie. Dzięki temu możesz się odprężyć podczas jazdy, a Twoje BMW zadba o Twoje samopoczucie.


BMW Intelligent Personal Assistant


BMW Intelligent Personal Assistant to Twój osobisty ekspert w zakresie samochodu. Obsługa wielu funkcji pojazdu jest wygodna i intuicyjna dzięki sterowaniu głosem. BMW Intelligent Personal Assistant może wyjaśnić funkcje samochodu i pomóc Ci lepiej poznać Twoje BMW.


BMW Maps


Podczas planowania i przygotowań, w czasie jazdy, a nawet podczas parkowania: BMW Maps gwarantuje wyjątkowe wrażenia podczas korzystania z nawigacji. Spraw, aby Twoja podróż była jeszcze bardziej komfortowa i dopasowana do Twoich potrzeb — dzięki intuicyjnej obsłudze i idealnie dopasowanej nawigacji.


Connected Music i Spotify


Słuchaj ulubionej muzyki tam, gdzie jesteś. Klasyka na autostradzie, jazz w godzinach szczytu i pop podczas krążenia po mieście. Dzięki usłudze Connected Music umożliwiającej integrację z aplikacją Spotify możesz bez ograniczeń odtwarzać strumieniowo miliony utworów przez Spotify. W tym celu należy skorzystać z istniejącego konta Spotify oraz karty SIM zainstalowanej w samochodzie.


BMW Maps


System BMW Maps wyróżnia się bardzo dokładnie prognozowanym czasem przybycia, uproszczonym wprowadzaniem celu podróży i aktualnymi cenami paliwa. Dynamiczna kalkulacja trasy oparta na chmurze dopasowuje rekomendacje dotyczące trasy bezpośrednio do zmian w sytuacji na drodze. Dzięki bezprzewodowej aktualizacji map Twoje dane kartograficzne będą zawsze aktualne.


In-Car Experiences


Dzięki funkcjom In-Car Experiences Twoje BMW zadba o Twoje samopoczucie. Pozwalają one zachować świeżość umysłu oraz sprawność fizyczną podczas jazdy lub odprężyć się po dniu pełnym stresu. Funkcje In-Car Experiences sprawią, że podczas jazdy poczujesz się lepiej.


Ładowanie: usługi eDrive


Dzięki usługom eDrive firmy BMW można łatwo i wygodnie znaleźć następną stację ładowania dla swojego samochodu. Za pomocą usług zdalnych eDrive można zdalnie sprawdzić zasięg i status ładowania samochodu za pomocą aplikacji My BMW. W razie potrzeby w ramach tej usługi masz zagwarantowane, że Twoje BMW na początku jazdy jest nie tylko w pełni naładowane, ale także klimatyzowane.


Nawigacja


Dzięki usłudze Real Time Traffic Information szybciej dotrzesz do celu. Usługa dostarcza informacji na temat aktualnych warunków ruchu drogowego w czasie rzeczywistym i automatycznie oblicza alternatywne trasy. Ostrzega również przed niekorzystnymi warunkami drogowymi lub wypadkami na trasie. Poprzez funkcję bezprzewodowej aktualizacji lub za pomocą pamięci USB możesz zawsze aktualizować mapy.


Sterowanie głosowe online


„Znajdź najbliższą stację benzynową”, „Czy tam jest supermarket w pobliżu?” lub „Jak daleko to jest?” Dzięki funkcji sterowania głosowego online można sterować wieloma funkcjami pojazdu za pomocą naturalnych poleceń głosowych. Możesz dyktować SMS-y lub łatwo wyszukiwać ważne miejsca, głośno wydając polecenia.


Parking: On-Street Parking Information


Funkcja On-Street Parking Information pomaga szybciej znaleźć miejsce parkingowe. Oznaczenie kolorystyczne zależne od prawdopodobieństwa możliwości zaparkowania na mapie nawigacyjnej wskaże Ci, w jakich miejscach na trasie należałoby szukać miejsca parkingowego. Niedawno zwolnione miejsca parkingowe są oznaczone literą „P”. Na życzenie system prowadzi bezpośrednio do miejsca parkingowego.


Usługi zdalne z systemem 3D View


Miej wgląd w otoczenie swojego BMW, aby mieć pewność, że z Twoim samochodem wszystko jest w porządku. Usługi zdalne i funkcja Remote 3D View pozwalają za pomocą aplikacji My BMW kontrolować otoczenie pojazdu z każdej perspektywy, blokować drzwi lub włączać sygnał świetlny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale sterowanie głosowe jest już dostępne od dawna...., tyle, że nie w j.polskim.

Dlatego pewnie nie jest to dostępne bo masz konto My BMW zarejestrowane w Polsce.


BMW już od dawna obiecywało (lipiec 2021, potem wrzesień 2021), że będzie sterowanie głosowe w j.polskim ale na obiecankach póki co się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale sterowanie głosowe jest już dostępne od dawna...., tyle, że nie w j.polskim.

Dlatego pewnie nie jest to dostępne bo masz konto My BMW zarejestrowane w Polsce.


BMW już od dawna obiecywało (lipiec 2021, potem wrzesień 2021), że będzie sterowanie głosowe w j.polskim ale na obiecankach póki co się kończy.

 

Dzięki za info i dobrze wiem, że język polski nie jest obsługiwany przez BMW, jednak myślałem, że w tym pakiecie może coś się zmieniło. Pozostaje nam cierpliwie czekać...


Po zalogowaniu do portalu connected drive, pakiet ten jest w dalszym ciągu dostępny. Dziwna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mała aktualizacja nt. usługi - z tego co widzę na dziś (22.11.2021) BMW Polska oferuje pakiey tylko w wersji:

- CONNECTED BOOSTER S

- CONNECTED BOOSTER L

Nagle zniknął z oferty np CONNECTED BOOSTER M, który kilka dni temu jeszcze był!

Co ciekawsze np. niemieckie, angielskie BMW nadal oferuje CONNECTED BOOSTER w wersji S, M, L, XL. Czyli BMW Polska postanowiło nieco bardzie złupić klientów. Wygląda jakby na siłę BMW Polska chiało wcisnąć usłgi: "Ładowanie: usługi eDrive", "Parking: On-Street Parking Information".

To bardzo nie fair i chyba się przestaniemy lubić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

czy ktoś może zakupił pakiet XL i może się wypowiedzieć? Nie widze za bardzo sensu zakupu tego pakietu, ponieważ nie mam ani podgrzewanego 3rzedu siedzen ani nawigacji fabrycznej ani tez sterowania glosem a mimo to przy moim aucie ten pakiet jest dostepny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Właściwie zakup boostera przestał mieć sens. Jedyna przydatna opcją to aktualizacje map. Przynajmniej tak było do tej pory. Kupiłem boostera w 11. 2021 mając już mapę 2021-3. Aktualizacja 2022-1 ukazała się dopiero niedawno i to bez przejazdu tunalem pod Ursynowem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 4 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Z tego co widze to nie ma juz różnych pakietow booster. Teraz wszystko trzeba osobno płacić. Rok temu kupowalem booster L bylo w nim bmw online, RTTI, altualizacja nawigacji i cos tam jeszcze. Koszt calkowity €89. Teraz wchodzac na profil moge kupic booster za €89 w którym wg opisu nie ma juz nawigacji. Nawigacja osobno tez za €89 :duh: szczegolnie mnie dziwi bo evo w tym roku ledwo 2 razy wypuscili. Moge tez kupic samo RTTI za skromne €69.

Wychodzi na to ze jak rok teku booster L zawieral wszystko w jednym tak teraz zeby miec to samo co rok temu za 89 musze dac drugie tyle bo tyle wlasnie kosztuje sama aktualizacja navi. Ja rozumiem inflacje ale zeby 100% :duh:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.